چند نمونه آبنما سنگی و خانگی

چند نمونه آبنما سنگی و خانگی

برای دیزاین دکوراسیون خارجی خانه و فضاهایی مثل حیاط خانه ویلایی و یا مشاعات مجتمع های مسکونی می توانید از آبنما خانگی و سنگی استفاده کنید و با این تزیینات سنگی، دکوراسیون خارجی خانه و منزل خود را زیبا و جذاب جلوه دهید. آبنماهای امروزی در واقع نسخه جدید و مدرن همان حوضچه های قدیمی مجسمه ای شکل هستند که در حیاط خانه های قدیمی می دیدیم. اکثر این مدل آبنماها یک حوض در بخش پایینی خود دارند که با آب پر میشود و با پمپ برقی آب از پایین آبنما به بالای آبنما پمپاژ میشود و همین سرازیر شدن آب از بالا به پایین و صدای شرشر آب، یاد و خاطره طبیعت زیبای کوهستان و آبشار را در ذهن بیننده تداعی میکند.

فروش آجرنما نسوز سفال لفتون

آبنما خانگی و سنگی طرح جدید
آبنما خانگی و سنگی در دو مدل پیش ساخته و سفارشی در مراکز فروش این محصول تزیینی عرضه می شود. مدل های پیش ساخته معمولا مدل های کوچک و قابل حمل هستند که برای خانه های کوچک و فضاهای محدود مناسب هستند. ولی مدل های سفارشی دقیقا به اندازه و طرح مورد نظر مشتری ساخته میشوند که این کار در مدل های کوچک در کارگاه و در مدلهای بزرگتر در محلی که قرار است آبنما نصب شود از صفر بنای آن گذاشته و ساخته می شود.

آبنما خانگی و سنگی کوچک و دکوراتیو

اگر آبنما را در جایی می خواهید قرار دهید که امکان برق رسانی به آن وجود ندارد از خیر آبنما بگذرید چون در صورت عدم برق رسانی عملا این آبنماهای تزیینی چیزی جز یک تکه سنگ ساده نیستند. البته در بعضی از آبنماهای خانگی به جزء سیستم چرخش آب، برای زیبایی بیشتر از نورپردازی نیز استفاده شده است که در تاریکی شب باعث میشود زیبایی آبنما بیشتر از طول روز به چشم بیاید.

مدل آبنما خانگی پیش ساخته
البته آبنماها فقط مختص فضای خارجی نیستند و در بسیاری از خانه ها در فضای داخلی نیز استفاده می شوند و اتفاقا جلوه خاطره انگیز و دوست داشتنی به دکوراسیون داخلی خانه یا پاسیوها می دهند. البته لازم است که در جریان باشید که آبنما مثل خیلی دیگر از لوازم برقی، هر چند وقت یک بار نیاز به سرویس و رسیدگی دارد تا همان کارایی روز اول خود را داشته باشد و عدم رسیدگی در ابتدا باعث از کار افتادگی پمپ آبنماها میشود که میتواند هزینه زیادی روی دست مصرف کننده بگذارد. در ادامه توجه شما را به چند مدل آبنما خانگی و سنگی پیش ساخته و آماده جلب می کنیم که برای تزیین فضای باز و دکوراسیون خارجی خانه های ویلایی کوچک میتوان از آنها بهره برد.

قیمت فروش آجرنما نسوز لفتون سفال

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم عدنانی            تلفن کارخانه : 03145711350

Top