10 رنگی که با صورتی در دکوراسیون ست میشه؟

10 رنگی که با صورتی در دکوراسیون ست میشه؟

دکوراسیون رنگ صورتی شاید شما را به یاد دکوراسیون اتاق دخترانه بندازد اما در دکوراسیون مدرن امروز از ترکیب رنگ صورتی با سایر رنگ ها فضاهای جدید و لطیف و مورد پسند ایجاد میکنند. بهتر است کم کم به ترکیب رنگهای جدید فکر کنید و از رنگهای همیشگی دست بردارید. بله مبل صورتی و سفید یا مبل صورتی و طلایی، ایده هایی هستند که تازگی و خلاقیت را به خانه شما هدیه میدهند.

مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون :

رنگهایی که در دکوراسیون میتوانید با صورتی ست کنید

    رنگ قرمز با صورتی

رنگ قرمز و صورتی در کنار هم حس گرما، جنبش و هیجان را به وجود می آورند. یکی از طراحان دکوراسیون معروف می گوید : وقتی این دو رنگ در یک قالیچه نمایش داده شوند، یک نقطه مرکزی پرهیجان رنگارنگ را در خانه به وجود می آورد.

    رنگ مشکی با صورتی

ترکیب رنگ مشکی و صورتی یک نمای قوی، مهیج وهوشمند به نمایش می گذارد. به دلیل برجسته و نمایان بودن ترکیب این دو رنگ ، ممکن است شما تصمیم بگیرید بقیه فضای اتاق را نسبتا به رنگ خنثی رها کنید.

فروش آجر نما نسوز لفتون سفال در اصفهان

    رنگ خاکی با صورتی

رنگ صورتی انرژی فوق العاده ای دارد که شبیه نوری در تاریکی رسوخ می کند. برای تعادل رنگی در فضای خانه رنگ خاکی با صورتی بهترین انتخاب است.

    رنگ متالیک با صورتی

رنگ متالیک به صورتی یک حس تحرک می دهد. یکی از طراحان دکوراسیون معاصر می گوید: من درباره این ترکیب رنگی از یک دوست طراح مد آموختم و اکنون هم راجب به چگونگی ترکیب صورتی و نارنجی در طراحی فکر می کنم.

    رنگ خاکستری با صورتی

هر سایه روشنی از خاکستری همیشه بهترین ترکیب با رنگ صورتی است. این یک رنگ بی طرف خنثی است که یک چیدمان مطابق روز مربوط به دوران معاصر دهه 80 را پیشنهاد می کند.

    رنگ زرد با صورتی

رنگ زرد به خوبی با صورتی هماهنگ می شود، مخصوصا زمانیکه با الگوهای شطرنجی و کج و راست ترکیب می شود. بر عقیده طراحان این غیر ممکن نیست که شما در اتاقی با چنین ترکیب رنگی حس خوشحالی داشته باشید.

    رنگ قهوه ای با صورتی

ترکیب قهوه ای تیره با رنگ صورتی در دکوراسیون، یک نگرش برجسته و نمایان را پیشنهاد می دهد. به عقیده طراحان این ترکیب یه حس فشاری-کششی است که با بیننده صحبت می کند.

    رنگ سبز با صورتی

رنگ صورتی خیلی ملایم و سبز آرامش بخش، به طور بصری حس تحرک وهیجان بدون خشم را، دارا هستند.

    رنگ آبی با صورتی

یکی از دلالیل مهم انتخاب این رنگ و ترکیب آن با صورتی توسط بسیاری از دکوراتیوهای مشهور این است که: یک اتاق نشیمن آبی و صورتی با دیوارهای چوبی شسته شده یک حس دلپذیر کنار دریای آرام را به وجود می آورد.ست کردن مبل صورتی کمرنگ با کوسن آبی ملایم و بالعکس یک ایده رد نشدنی برای دکوراسیون منزل است.

    رنگ بنفش با صورتی

یکی از طراحان معروف می گوید: من جسارت و بی باکی دو رنگ صورتی و بنفش را یا به طور دقیق، رنگ آلویی و ارغوانی را به طرح کشیده ام.دیوارهای بنفش در این حمام حتی به برجسته کردن رنگ صورتی کمک می کند.

فروش آجرنما نسوز لفتون سفال

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم عدنانی            تلفن کارخانه : 03145711350

Top