مدیرعامل :   09133128506  -   09140326803     (آقای نیرومند)                                                

سبک صنعتی

سبک صنعتی

سبک دکوراسیون صنعتی یکی از سبک های دکوراسیون پرطرفدار است که با ترکیب عناصر قدیمی و مدرن، فضایی خاص و منحصر به فرد در خانه به وجود می آورد. در این سبک تلاش بر این است که اجزا و مصالحی که اغلب افراد می خواهند آن را پوشش دهند، به نمایش گذاشته شود. لوله ها، ستون ها، داکت ها و اتصالات در این دکوراسیون در روی کار استفاده می شوند و یک فضای کاملا صنعتی را در فضای خانه به وجود می آورد. از مصالح پرکاربردی که به گستردگی در دکوراسیون صنعتی استفاده می شود، میتوان به آجر، بتن، چوب و فلز اشاره کرد. استفاده فراوان از سطوح فلزی و چوبی در سبک دکوراسیون صنعتی به خوبی به چشم می آید. در این سبک از فلز و پنل های چوبی در سقف، راه پله و پنجره ها استفاده می شود. چوب و فلز نقش اساسی در این سبک دارند و در اثاثیه منزل نیز استفاده می شوند. در این مقاله قصد داریم تا با این سبک از دکوراسیون داخلی بیشتر آشنا شویم. تا انتها با ما همرراه باشید. آجر لفتون اصفهان

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

 

در اوایل قرن بیستم و بعد از انقلاب صنعتی دوم، بسیاری از کارخانه ها تعطیل شدند. و ساختمان های آن به صورت متروکه و بلا استفاده درآمد. با افزایش جمعیت و نیاز به فضای بیشتر برای سکونت افراد، این کارخانه ها به محل سکونت تبدیل شدند و به این ترتیب سبک صنعتی آغاز شد. در سبک دکوراسیون صنعتی استفاده از رنگ های روشن و سرزنده که مثلا در سبک مینیمال استفاده می شود، هیچ کاربردی ندارد و به جای آن باید از ترکیب رنگ های خنثی و رنگ های طبیعی، استفاده شود.همچنین برای ایجاد تعادل در فضای سرد و خشک این سبک دکوراسیون می توان از رنگ های گرم و خنثی مانند خرمایی و قهوه ای استفاده کرد. به علاوه برای د کورها و وسایل کوچک از رنگ های خنثی دیگر مانند کاراملی، شتری و برنزی می توان استفاده کرد. همچنین از ترکیب رنگ خاکستری در کنار سفید هم می توان برای این سبک طراحی بهره گرفت. شما می توانید از گیاهان برای ایجاد طراوت و سرزندگی در محیط دکوراسیون صنعتی استفاده کنید. یکی از عناصر اصلی در سبک دکوراسیون صنعتی، لوله ها و اتصالات نمایان هستند و این لوله و اتصالات بدون پوشش هستند. بهترین زمینه برای این لوله و اتصالات، رنگ سفید دیوارها است که تضادی زیبا در محیط به وجود می آورد.

Sanat

مبلمان در سبک صنعتی

مبلمان و اکسسوری های مورد استفاده در این سبک باید حس و حال فضای صنعتی داشته باشند. مبلمانی که یادآور قرن بیستم هستند گزینه خوبی برای دکوراسیون صنعتی هستند. باید در طراحی مبلمان و وسایل این سبک، دقت زیادی داشت. زیرا بسیاری از افراد تمایل زیادی برای اقامت طولانی در این مکان ها را ندارند. مبلمان و دکور سبک صنعتی را می توان از وسایل قدیمی انتخاب کرد. یا وسایلی که از نظر شکل ظاهری شبیه به وسایل کارخانه ها و ساختمان های قدیمی است، گزینه مناسب دیگری برای این سبک هستند. اغلب در این سبک از آباژورهای پایه بلند و آویزهای روشنایی ساده با جنس فلزی استفاده می شود. همچنین استفاده از مبلمان و وسایل قدیمی در این سبک بسیار متداول است. از میز چوبی و صندلی های فلزی هم می توان در این سبک از دکوراسیون داخلی استفاده کرد. در واقع متریال های چوب و فلز نقش بسیار مهمی در طراحی به سبک صنعتی دارند.

می توانید از یک یا چند تابلو نقاشی یا عکس در دکوراسیون صنعتی برای تغییر فضای یکنواخت استفاده نمایید. برای حس طراوت و زندگی در فضای داخلی می توانید از گیاهان آپارتمانی کمک بگیرید. سبک صنعتی، سبکی به شدت جذاب است. امروزه اکثر کافی شاپ های داخل ایران به این سبک ساخته می شوند و برای تعداد زیادی از افراد این سبک بسیار جذاب و جالب است. در این سبک برای کف و دیوارها می توان از بتن پولیش شده استفاده کرد.

نورپردازی در طراحی داخلی صنعتی

انتخاب منبع روشنایی در دکوراسیون داخلی صنعتی از چالش های این سبک است. در این سبک بیشتر از آباژورهای پایه بلند و آویزهای روشنایی بلند که از سقف آویزان می شوند و از جنس فلز هستند استفاده می شود. آباژور و روشنایی های قدیمی هم مناسب برای دکوراسیون سبک صنعتی هستند.

 

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم باقری           تلفن کارخانه : 03145711350

Top