کاربرد کفپوش آجری در حیاط خانه

کاربرد کفپوش آجری در حیاط خانه

اجر از جمله مصالح ساختمانی است که به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالایی که دارد در طراحی کفپوش حیاط ها و فضاهای باز مورد استفاده قرار میگیرد. آجر ها در انواع مختلف تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند. از انواع آجر در نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می شود زیرا زیبایی بی نظیری به فضا می بخشند. در فضاهایی که گل و گیاه در آنها به وفور یافت میشود و نمای سرسبزی بر آن محیط حاکم است, استفاده از آجر برای کفپوش تمام سطح یا فقط بخشی از آن محوطه ترکیبی بسیار زیبا ایجاد میکند. اصولا آجرهایی که در کف حیاط و فضای باز استفاده میشوند سایزهای کوچک و مرتبی دارند و چینش آنها در کنار هم یک نمای بسیار زیبا و مرتب ایجاد میکند.

نحوه چیدمان آجرها و ترکیب رنگهای مختلف آن در کنار هم در زیبایی کفپوش آجری تاثیر زیادی دارد. آجرها در طیف رنگی متفاوتی تولید میشوند بنابراین با توجه به بارزترین رنگ در محیط مورد نظر آجرها را انتخاب کرده تا هماهنگی و هارمونی بی نظیری در آن فضا ایجاد شود. آجرها در رنگهای مختلفی مانند خاکستری, قهوه ای, قرمز, نارنجی و… تولید میشوند که انتخاب هر کدام از این رنگها باتوجه به دکوراسیون فضای مورد نظر صورت میگیرد.

فروش آجرنما نسوز لفتون

از ویژگی های کفپوش آجری میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

    آجر از جمله مصالحی است که طول عمر بسیار بالایی دارد و در برابر عبور و مرور و تردد آسیب چندانی نمیبیند. مقاومت این نوع مصالح در برابر گرما و رطوبت بالاست و به راحتی خراب و دچار پوسیدگی نمیشود.
    آجرهایی که برای نمای داخلی ساختمان و کفپوش مورد استفاده قرار میگیرند مقرون به صرفه تر از آجرهایی هستند که برای نماکاری فضای خارجی ساختمان کاربرد دارند.
    آجر از انعطاف پذیری بالایی در طراحی برخوردار است زیرا در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید میشود. طرح های مختلف آجر عبارتند از: طرح مشابه موزاییک, طرح های غیر کلاسیک, طرح حصیر بافت, طرح شطرنجی و…
    به دلیل بافت زبر و خشن آجر احتمال سرخوردگی روی آن صفر میباشد و جز مصالح ایمن محسوب میشود.

قیمت فروش آجرنما نسوز لفتون سفال

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم عدنانی            تلفن کارخانه : 03145711350

Top