آجر سفید چه کاربردی دارد؟

آجر سفید چه کاربردی دارد؟

آجر سفید به دلیل مستحکم بودن به استحکام هر چه بیشتر ساختمان شما کمک خواهد کرد همچنین می توانید آجر سفید را با کمترین هزینه تهیه کنید

 امروزه معماران با استفاده کردن از آجر در بنا های ساخته شده و طراحی منحصر به فرد سازه های آنها آجر را به یکی از مصالح نوین و به روز تبدیل کرده است. آجر سفید به دلیل فشار بسیار زیاد در حین ساخت به یک قطعه سنگ شبیه است چرا که با حرارت فراوان داخل کوره کاملا مستحکم شده است.آجرهای سفید در طراحی بخش هایی از داخل خانه به طراحان کمک بسزایی کرده است همچنین استفاده از آن در نمای ساختمان به زیبایی هر چه بیشتر آن افزوده است.

جنس آجر سفید

آجرها چون از مهم ترین و ضروری ترین مصالح برای ساخت یک بنا به شمار می روند باید جنسی محکم و با استحکام داشته باشند، آجر های سفید علاوه بر استفاده در بنای ساختمان در داخل خانه نیز به زیبایی بخش هایی از یک ساختمان کمک می کند .جنس آجر های سفید از خشت بوده که آن را درون قالب هایی ریخته اند و سپس بعد از خشک شدن آن سفیدی آن از ساییده شدن بسیار و پوشیده شدن آن از آهک به دست آمده است .این آجر ها از خاک سفید نسوز تهیه می شوند. جنس آجر سفید بسیار مهم بوده و اهمیت فراوانی دارد چرا که تمام سازه ها بر روی آن قرار می گیرد و فشار سقف و طبقات فوقانی تا حدی بر روی آجر قرار می گیرد. این آجر ها بعد از این که خشت آنها فشرده شد درون کوره قرار می گیرند که این امر باعث خشک شدن کامل آن شده و آجری سخت و محکم را به وجود خواهد آورد جنس این آجر ها به صورتی است که کاملا نسوز بوده و در برابر آتش فقط گرم خواهد شد.

موارد مصرف از آجر سفید

آجر یکی از مهم ترین مواد لازم برای ساخت یک بنا به شمار می رود . از آجرهای سفید جهت زیبایی بنای ساخته شده استفاده می شود چرا که نمای یک ساختمان یکی از بخش هایی است که برای زیبایی آن اهمیت فراوانی قائل می شوند، البته بناهایی را شاهد بوده ایم که در کل ساختمان از آجر سفید استفاده شده و بنای واقعا زیبایی را به نمایان درآورده است.امروزه از آجرهای سفید در داخل منزل نیز استفاده می شود مثلا برخی افراد علاقه دارند که دیوار داخلی خانه شان از آجرهای سفید ساخته شده باشد که می توانند حتی بعد از بازسازی یک تیغه از آجر سفید را جهت زیبایی مد نظرشان احداث کنند سفید بودن آجر های دیوار های منزل باعث به وجود آمدن یک فضای باز خواهد شد و یک فضای شیک و مدرن را  شکل خواهد داد.همچنین از آجر سفید دیده ایم که جهت زیبایی در کف پیاده رو ها نیز استفاده شده است.

فروش آجرنما نسوز لفتون
طراحی منزل با آجر سفید

از آجرهای سفید در بسیاری از نقاط منزل می توان استفاده کرد.امروزه با مد شدن کاغذ دیواری و سنگ آنتیک و موارد دیگر مردم به فضای داخلی خانه خود اهمیت زیادی می دهند پس در جهت هر چه زیبا تر شدن خانه خود تلاش می کنند. آجر سفید یکی از گزینه هایی است که شما می توانید از آن در طراحی شیک و زیبای منزل خود استفاده کنید حال به سراغ روش هایی برویم که آجر سفید با معجزه خود خانه شما را زیبا خواهد کرد.اگر در خانه خود شومینه دارید می توانید با ساخت یک بنای شیک از آجر سفید در اطراف شومینه تان آن را زیباتر جلوه دهید همچنین می توانید با ترکیب آجرهای سفید با سیاه یک بنای خارق العاده ای را بسازید مثلا می توانید پشت دستگاه تلویزیون خود را از آجر سفید و سیاه در طرح دلخواه خود بپوشانید و از زیبایی آن لذت ببرید


روش انتخاب محل استفاده از آجر سفید

برخی از شما تمایل به استفاده از آجر سفید در نمای داخلی و یا خارجی منزل خود را دارید اما محل مناسب آن را نمی یابید یافتن محل مناسب در داخل منزل بستگی به سلیقه شما دارد ولی اگر در تصمیم خود شک دارید و نمی دانید که کدام مکان مناسب تر است و یا چه مدلی خانه شما را زیباتر نشان خواهد داد می توانید از کمک گرفتن از یک طراح به تصمیم گرفتن خود تسریع بخشید و بهترین انتخاب را نمایید. آجر ها امروزه با مصارف خاص آجر های سفید به مصالح نوین در بناسازی تبدیل شده است که بسیاری از مردم شوق دوباره به استفاده از آن در طراحی داخلی ساختمان خود دارند.


قیمت آجر سفید

هر بنایی برای احداث و تبدیل به ساختمان شدن هزینه های زیادی را نیاز دارد که آجر از هزینه های هر بنایی است چرا که در هر بنایی حتما از آجر استفاده شده است. آجر ها به دلیل ساخته شدن از خشت که هزینه چندانی برای تولید نمی برد ، آجر های سفید نیز تقریبا همانند قیمت آجر های معمولی بسیار ارزان عرضه می شوند اما قیمت آجر سفید به دلیل کار کردن بیشتر بر روی آن و اعمال فیزیکی و انسانی فراوان قیمتی به مراتب بالاتر از آجر معمولی هست ولی هزینه آن در مقایسه با سنگ آنتیک یا سایر لوازمی که به جای آن میتوان استفاده کرد بسیار ارزان تر است. قیمت هر عدد آجر سفید در حال حاضر حدود یک هزار تومان است که این مبلغ کم و به صرفه ای است.


مزایای آجر سفید

از مزیت هایی که آجر سفید دارد می توان قیمت پایین آن را گفت چرا که در صورت به کارگیری ابزار دیگری جهت زیبایی قیمتی به مراتب بالاتری را باید صرف آن می کردیم.همچنین یکی دیگر از مزیت های آجر سفید استحکام و قدرت تحمل فشار آن است چرا که این آجر ها تحت فشار تولید شده و با رفتن داخل کوره کاملا سفت شده و استحکام بیشتری می یابند. از مزیت های دیگر آجر های سفید نسوز بودن آن در مقابل حرارت است که در صورت آتش سوزی جای هیچگونه نگرانی از طرف آجر سفید ها را نخواهید داشت.


روش خرید آجر سفید

آجر های سفید از مصالحی است که در تمامی مصالح فروشان عرضه می شود و می توانید به راحتی و با مراجعه به یک مصالح فروشی در شهر خود هر تعدادی که از این محصول لازم دارید سفارش داده و تهیه نمایید.همچنین می توانید با مراجعه به سایت مصالح فروشان نیز آجر سفید خود را سفارش دهید.اگر قصد خرید انبوه این محصول را دارید می توانید با سفارش بیشتر کالا تخفیف نیز دریافت کنید. همچنین با مراجعه به مراکز تولید آجر ها می توانید آجر مصرفی خود را با قیمتی بسیار ارزان تر از مصالح فروشان تهیه نمایید و هزینه خود را به حداقل برسانید.

فروش آجرنما نسوز لفتون سفال

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم عدنانی            تلفن کارخانه : 03145711350

Top