آجر نما دکوراتیو

آجر نما دکوراتیو

در خانه هایی که از وسایل مصنوعی مملو شده است و گویی روحی ندارد وجود عناصر طبیعی که دارای روح هستند و لطافت و گرما را به خانه می دهند بسیار ضروری به نظر می رسد. به عبارتی می توان گفت با تغییر دکوراسیون خانه می توان کسالت و رخوت را از خانه دور نمود. یکی از روش های تغییر دکوراسیون استفاده از آجر نما دکوراتیو در بخش هایی از دیوار های خانه می باشد. این استفاده از آجر در فضای داخلی و خارجی رایج است چه فضای مورد استفاده خانه، چه اتاق کنفرانس چه کافه و مغازه. آجر از قدیم الایام به عنوان یکی از مصالح اصلی و بومی در معماری بناهای سنتی ایران مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از آجر به عنوان نما و دکوراتیو اصالت خاصی به فضا می دهد. استفاده از آجر نما دکوراتیو عموما در خانه هایی که صاحبان آن به دنبال ایجاد فضایی مدرن و به روز توام با اصالت و فرهنگ استفاده می شود. امروزه آجر نما دکوراتیو از تنوع بسیاری برخوردار می باشد با انتخاب درست آجر نما دکوراتیو می توان به نمایی زیبا که با وسایل خانه و یا حتی تجهیزات محل کار همخوانی دارد، دست یافت. آجر نما دکوراتیو در رنگ ها و ابعاد و طرح های بسیار به بازار عرضه می گردد. می توان از آجر رنگی و سفید تا آجر قرمز رنگ کلاسیک با توجه به فضا و جو محل مورد نظر جهت ایجاد فضای ایده آل استفاده نمود.

فروش آجرنما نسوز


دلایل استفاده از آجر نما دکوراتیو
یکی از مهمترین دلایل استفاده از آجر نما دکوراتیو در طراحی داخلی ساختمان وجود لایه ی پلیمری روی این آجرها می باشد. این لایه پلیمری سبب می شود که آجر نما سالیان سال بدون قارچ گرفتن و حتی خوردگی باقی بمانند. دلیل دیگر استفاده از آجر نما دکوراتیو در نمای خارجی و طراحی داخلی ساختمان ها تنوع رنگی بسیار بالای این آجر می باشد.
و دلیل بعدی تنوع رنگی بالا در آجر های دکوراتیو است که میتواند هر نوع چیدمانی را باری شما با هر سبکی پوشش دهد.
• به عنوان دلیل دیگر استفاده از آجر نما دکوراتیو می توان به وزن کم آن در مقایسه با سنگ های طبیعی اشاره کرد. وزن آجر نما دکوراتیو تقریبا برابر با یک سوم وزن سنگ های طبیعی می باشد. از طرفی آجر نما دکوراتیو سختی بالایی دارد که سختی آن در حد سنگ طبیعی می باشد.


مشخصات فنی و خصوصیات آجر نما دکوراتیو :

• آجر نما دکوراتیو مقاومت حرارتی بین ۳۵ تا ۱۲۰ درجه سانتی گراد دارد.
• میزان نفوذ آب آجر نما دکوراتیو کمتر از ۳% بدون استفاده از مواد نانو و با استفاده از مواد نانو می باشد.
• آجر نما دکوراتیو در برابر سرما و گرما و تابش آفتاب مقاوم بوده و قابلیت ضد آب دارد.
• این نوع آجرها به دلیل مقاومت در برابر خوردگی و قارچ زدگی طول عمر بیشتری نسبت به سایر آجر ها دارد.
• این آجر از سایر آجر ها و انواع سنگ های طبیعی زیباتر می باشد. رنگ بندی های متنوعی دارد که مناسب جهت کارهای دکوراتیو می باشد. در بین تمامی رنگ های آجر نما رنگ های مشکی و سفید و قهوه ای محبوبیت بیشتری بین مشتریان و مصرف کنندگان دارد.

فروش آجرنما نسوز لفتون سفال

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم عدنانی            تلفن کارخانه : 03145711350

Top