جادوی طراحی از تیم معماری اپنهایم

جادوی طراحی از تیم معماری اپنهایم

امروزه اگر سفری به دور دنیا داشته باشید، با ساختمان های مدرن بسیاری رو به رو خواهید شد که هر کدام طراحی منحصر به فرد خود را دارند.

در واقع این سازه ها از نظر عنصر مدرنیته نقاط مشترک زیادی دارند اما داستانی که در پس طراحی تک تک آنها نهفته است، قطعا متمایز خواهد بود. یکی از جالب ترین مجموعه های اداری- صنعتی که به همین سبک ساخته شده است، در امتداد رودخانه میامی قرار دارد.

تیم معماری اپنهایم خالق این طرح بوده و در ساخت آن بیشتر از جعبه های بتنی بزرگ که با یکدیگر همپوشانی دارند استفاده شده است.

فروش آجرنما لفتون سفال

مجموعه مورد نظر با نام “مراکز GLF” نیز شناخته می شود و متشکل از فضاهای مختلفی نظیر دفاتر خصوصی و مشترک، اتاق های کنفرانس و همچنین سالن هایی مجزا به منظور لذت بردن از آفتاب زیبای فلوریدا است. این ساختمان درست روی آب قرار گرفته و مهندسین باید سوار بر تاکسی آبی شوند تا بتوانند به محل کار خود دسترسی داشته باشند!


ساختمان مذکور با الهام از فضای رویایی اطراف خود طراحی شده است. رودخانه با قایق های دهه ۱۹۸۰ پوشیده شده است و در امتداد آن درختان نخل چشم اندازی بی نظیر ایجاد کرده اند زیرا ترکیب بلوک های بتنی، هارمونی جالبی را به وجود آورده است.

همانطور که اشاره شد، این ساختمان اداری متناسب با فضای اطراف خود طراحی شده است. با این وجود یکی دیگر از نقاط قوت آن را می توان جزئیات چشم نواز به شمار آورد.

برای مثال شیشه های مرغوب به کار رفته در ساخت پنجره ها، زیبایی آسمان آبی را دو چندان کرده اند. در واقع اگر بخواهیم تنها با دو واژه این مجموعه را توصیف کنیم، “ساده و شیک” القابی کاملا مناسب خواهند بود.

فروش آجرنما نسوز لفتون سفال

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم عدنانی            تلفن کارخانه : 03145711350

Top