چرا آجر را برای نما انتخاب کنیم؟

چرا آجر را برای نما انتخاب کنیم؟

به این دلیل که آجر رسی از مواد طبیعی ساخته شده است. آجر از رس و شیل ساخته شده – که برخی از فراوان ترین مواد طبیعی روی زمین هستند – و پس از آن در یک کوره تا ۲۰۰۰ درجه حرارت داده شده است. دلیل اینکه آجر به چنین ماده با دوامی تبدیل شده این است که واحد رس/ شیل در کوره دچار تغییراتی شده که به ذرات رس این امکان را می‌دهد تا با یکدیگر ترکیب شوند. بسیاری از افراد ممکن است آجر ساخته شده از رس را با آجرهایی که از مواد دیگر ساخته می شوند اشتباه بگیرند. به عنوان مثال، واحدهای بتنی برای آنکه موادشان به یکدیگر متصل شوند به سیمان متکی هستند. علاوه بر این، واحدهای بتنی به طور طبیعی خاکستری رنگ هستند، به این معنی که کاربر باید آن ها را رنگ کند. از سوی دیگر، آجرهای رسی دارای هزاران رنگ و سایه مختلف بوده که از بین نمی روند. بر خلاف دیدگاه برخی از افراد، آجرهای رسی همانند بلوک های بتنی مستحکم هستند.

فروش آجرنما نسوز لفتون

به این دلیل که آجر در طی قرن ها خود را به اثبات رسانده است. آجر به عنوان یکی از ملزومات ساختمانی کار خود را بیش از ۵۰۰۰ سال پیش در خاور نزدیک و هند آغاز کرد، راه خود را به مصر باستان و روم باز کرد و امروزه به صورت شگفت آوری تبدیل به محصولی کاربردی برای ساختمان شده است. به جاده ها و سازه های جامعه خود نگاهی بیاندازید. به احتمال زیاد، بیشتر آن ها با آجر ساخته شده اند. همزمان، امروزه آجز فرایند ساختاری بسیار دشواری را نسبت به گذشته طی می کند، که منجر به محصول نهایی پایدارتری می شود. با وجود آنکه هنوز هم امکان خرید آجر دست ساز وجود دارد، اما می توان نوع آجری را برای معماری خریداری کرد که دارای ویژگی های خاصی باشد.

قیمت فروش آجر نما نسوز لفتون سفال

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم عدنانی            تلفن کارخانه : 03145711350

Top