دکوراسیون آشپزخانه های لوکس

دکوراسیون آشپزخانه های لوکس

در دکوراسیون داخلی منزل قسمت آشپزخانه به دلیل فعالیت های آشپزی و پخت و پز، قسمتی دارای اولویت می باشد و قلب فعالیت های آشپزی به شمار می آید این قسمت بهتر است با قسمت ناهارخوری در ارتباط باشد تا دسترسی و سرو غذا را آسانتر نماید.

انتخاب متریال های مناسب و کاربردی سبب ایجاد فضایی لوکس با عملکرد بالا می شود و انتخاب اکسسوری ها و تجهیزات مناسب در لوکس تر نمودن فضا موثر بوده و آشپزخانه را به محیطی جذاب و گیرا مبدل می سازد.

فروش آجر سفال

برای لوکس تر به نظر رسیدن آشپزخانه استفاده از متریال سنگ مرمر همیشه لوکس بودن را تداعی می کند و می تواند در طرح ها و رنگ های متنوع بر روی کانتر آشپزخانه، جزیره مرکزی یا کف پوش ها حتی دیوارها و در سایر قسمت ها به کار رود علاوه آن سنگ مرمر در دکوراسیون آشپزخانه با مبلمان زرق و برق دار و درکنار گیاهان سبز فضا را متعادل می سازد.

کنتراست رنگی زیاد و استفاده از رنگ های شارپ نیز فضا را لوکس و مدرن تر جلوه گر می نماید و استفاده ز رنگ های تیره نیز در ترندهای سال جدید به چشم می خورد.

افزودن کابینتها و لوازم جانبی براق مانند لوسترهای کریستال یا میز کارهای درخشان و یا چراغهای مسی با تاچ های فلزی نیز فضا را لوکس و منحصر به فرد نشان می دهد.

استفاده از چوب جذابیتی مدرن و طبیعی به دکوراسیون آشپزخانه بخشیده و به کارگیری چوب های طبیعی به خصوص در کنار رنگ خاکستری و طوسی جلوه ای زیبا ایجاد می کند.

بازتاب های نور را فراموش نکنید و تا جای ممکن نور طبیعی را به فضا وارد کنید انعکاس سایه های نور روی زمین نیز جلوه ای لوکس و زیبا در دکوراسیون ایجاد می کند. از این طریق آشپزخانه دارای فضایی گشوده، باز و روشن و فضا بزرگ تر نشان داده می شود. برای تاثیر بیشتر ازلامپ ها و روشنایی های بیشتر و نورهای غیرطبیعی نیز غافل نشوید.

در آخر آشپزخانه را با گیاهان احیا کنید و متحول سازید و طراوت و و روح بخشی را در فضا افزایش دهید.

قیمت فروش آجرنما نسوز سفال

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم عدنانی            تلفن کارخانه : 03145711350

Top