دکوراسون منزل با آجر نسوز و دکوراتیو

دکوراسون منزل با آجر نسوز و دکوراتیو

یک خانه آجری بیش از یک طرح است. در حقیقت بازتاب روحیات شخصی افرادی است که در آن خانه زندگی می کنند.شما می توانید با آجر هر طرحی را در ذهن مجسم کنید و بعد آن شکل را روی محل زندگی خود به اجرا در بیاورد. هیچ اهمیتی ندارد که شما خواستار معماری سنتی و یا معماری معاصر باشید. مهم نیست که خانه های کلاسیک و یا جدید را دوست داشته باشید. حتی اگر طرح های سنتی و ساده و یا خانه هایی که در یک نگاه بهترین سازه دوران خود تلقی می شوند را می پسندید ، بدون شک می توان با آجر خانه منحصر به فردی ساخت.

آجر دکوراتیو محصولی منحصر به فرد است که استفاده از آن مزایای زیادی به همراه دارد. وجود این آجر به مدت سال های طولانی باعث حفظ زیبایی و شادابی نما می شود، یکنواختی دکوراسیون خانه از بین می رود و بین اجزای منزل هارمونی ایجاد می شود، و طراحان و آرشیتکتها می توانند ایده های خلاقانه خود را با ابعاد و شکل های گوناگون این آجر به اجرا درآورند.

آجر دکوراتیو و نسوز 1

سنگ آنتیک که به عنوان سنگ دکوراتیو نیز شناخته می‌شود از قرار دادن قطعات شکسته سنگ و خرده سنگ کنار هم (ضایعات و باطله‌های سنگ‌های تراورتن) و چسباندن آن‌ها با ملات‌هایی که پایه زرینی دارند تولید می‌شوند و به عبارتی از مجموع و ترکیب باطله‌ها و ضایعات سنگ‌های تزیینی تراورتن با مواد افزاینده مختصر دیگر به‌ دست می‌آیند. ایده پدید آمدن سنگ‌های آنتیک از آنجا شکل گرفت که طراحان و آرشیتکت‌ها به‌ منظور هر چه زیباتر کردن فضاها اعم از فضاهای بیرونی و درونی ساختمان‌ها و کف‌پوش‌ها و محوطه‌سازی‌های بیرونی نیاز به سنگ‌هایی با فاکتورهای مورد نظر خویش را احساس می‌کردند به‌علاوه پیشرفت صنعت ساختمان و سلیقه‌های مختلف این نیاز را بیان می‌کرد که سنگ‌هایی با طرح‌های مختلف و فاکتورهای فیزیکی و مکانیکی با کیفیت بالا و قیمت مناسب باید در دسترس باشد.

آجر دکوراتیو و نسوز 2

آجر متریالی که از دیرباز در نمای ساختمان مورد توجه بوده است، امروزه راه خود به فضای داخلی ساختمان نیز باز کرده است و برای طراحی و دکوراسیون داخلی، بسیار مورد توجه طراحان قرار گرفته است. به نحوی که امروزه این متریال دوست داشتنی یک پای ثابت کارهای مدرن شده است و بصورت اکسپوز در این فضاها مورد توجه قرار می گیرد. آجر چه بصورت خام در فضا مورد استفاده قرار گیرد و چه رنگ شود، در فضا جایگاه ویژه ای برای خود خواهد داشت. از طرف دیگر ترکیب آجر با متریال هایی نظیر چوب، حسی گرما و انرژی خاصی ایجاد می نماید که برای بسیاری از افراد دلنشین و دوست داشتنی است.

آجر نقطه پیوند سه مقوله طراحی، شیمی و معدن است که به واسطه پیشرفت های صورت گرفته در عرصه فناوری در قرون اخیر، شکل های متمایزی از این محصول در کشورهایی مانند آلمان و هلند تولید شده که علاوه بر زیبایی فراوان و قابلیت استفاده در نمای ساختمان و حتی دکوراسیون داخلی، مقاومت بالایی هم در مقابل عناصر فرسایشی و آسیب زننده محیطی دارند.

آجر دکوراتیو و نسوز 3

ویژگی های آجر نسوز نما
۱. دارای مقاومت در مقابل یخبندان و جذب آب.
۲. تنوع در رنگ و ترکیبات رنگی مدرن و سنتی.
۳. آنتیک و مدرن باشد.
۴. ضد سایش بودن در مقابل ترددهای زیاد و عوامل فرسایشی.
۵. مقاومت فشاری بالا.
۶. نسوز بودن و عایق نسوز.
۷. داشتن رنگ ثابت و عدم رنگ پریدگی در مقابل نور آفتاب.
۸. مقاومت در برابر اسید وباران های اسیدی.
۹. سازگاری با محیط زیست به جهت عدم استفاده ازمواد وآلاینده ها نظیر آزبست.
۱۰. عدم لغزندگی در سطوح آجرهای کف.
۱۱. قابلیت استفاده در فضای داخلی و خارجی ساختمان و... برخی از این ویژگی‌ها است.

فروش آجر نما نسوز لفتون سفال

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم عدنانی            تلفن کارخانه : 03145711350

Top