مدیرعامل :   09133128506  -   09140326803     (آقای نیرومند)                                                

متریالهای مدرن

متریالهای  مدرن

یکی از نگرانی هایی که اغلب معماران و یا افرادی که می خواهند خانه بسازند دارند، این است که کدام متریال از نظر ظاهری قدیمی نمی شود؟ در جواب باید گفت هیچ کس از ترند خبر ندارد. اما تجربه نشان داده است طرح های ساده و خلوت، کمتر در معرض قدیمی شدن قرار دارند. هر چه متریالی که استفاده می شود، ساده تر و دارای رنگ خنثی تری باشد، احتمال اینکه در طولانی مدت بتوان از آن استفاده کرد، بدون اینکه ظاهری قدیمی و نازیبا پیدا کند، بیشتر است. بنابراین با در نظر گرفتن این نکته می توان گفت انتخاب متریال مناسب می تواند نقش بسیار مهمی در شیک و به روز بودن ساختمان، ایفا کند. در این مبحث به معرفی چند متریالی که معماران سبک مدرن باید آنها را بشناسند، خواهیم پرداخت. برای آشنایی با این متریال ها تا انتها با ما همراه باشید. آجر لفتون اصفهان

photo 2017 12 16 11 24 07

فروش سفال اصفهان

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

 سفال فوم دار اصفهان

 

کفپوش رزینی

کفپوش های رزینی یکی از متریال های جدید و مدرنی است که توانسته جایگاه خوبی در صنعت ساخت و ساز برای خود پیدا کند. این کفپوش ها بیشتر برای کف داخلی، کف محوطه و مناطق مرطوبی مانند استخر و سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند. از مزایای این کفپوش ها می توان به مقامت زیاد در برابر نور خورشید و ضد آب بودن آن اشاره کرد. این ویژی ها باعث می شود که این کفپوش ها برای محوطه های حیاط و یا روف گاردن که در معرض تابش مستقیم نور خورشید و یا رطوبت حاصل از گلکاری و درختکاری و باران قرار دارند، مناسب باشد. از دیگر مزایای این کفپوش ها می توان به مقاومت فشاری بالا و طول عمر زیاد نام برد.در کنار تمام این مزایا، تنها موردی که می تواند به عنوان یک نقطه ضعف به شمار رود، هزینه نسبتا بالاو گران بودن این متریال است. البته با مزایایی که این نوع کفپوش ها دارند، می توان از قیمت بالای آن چشمپوشی کرد.

ترازو

ترازو یکی از متریال هایی است که در ساختمان سازی مدرن توانسته جایگاه مناسبی برای خود پیدا کند. در مبحث "متریال ترازو چیست؟" در مورد این متریال به طور کامل صحبت کردیم. این متریال برای کف داخلی، دیوارهای سرویس بهداشتی، رویه کانتر و بین کابینتی مورد استفاده قرار می گیرد.ظاهر مدرن، تنوع طرح و رنگ، قابلیت شستشو و قابلیت ترمیم آسان، این متریال را به یکی از محبوبترین متریالها در سالهای اخیر تبدیل کرده است. در کنار تمامی این مزایا، قیمت بالای این محصول یکی از معایب آن به شمار می رود.

بتن اکسپوز

بتن اکسپوز یکی دیگر از متریالهای مدرنی است که برای کف داخلی، کف محوطه، دیوارهای داخلی و نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. بتن اکسپوز به دلیل سادگی و زیبایی، به نظر می رسد که کمتر در معرض قدیمی شدن، قرار دارد. قیمت مناسب، مقاومت بالا، تنوع بافت و رنگ توانسته است این متریال را به یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین متریالها تبدیل کند. در کنار تمام مزایایی که بتن اکسپوز به عنوان یک متریال مدرن دارد، وزن بالا و احتمال ایجاد لکه های روغن روی این محصول موجب شده است در برخی موارد استفاده از این متریال با محدودیت هایی روبرو شود.

میکروسمنت

از میکروسمن برای نماسازی، ساخت دیوار، مبلمان رویه کانتر و بین کابینتی و همچنین کف سازی محل هایی که تردد کمی دارند، استفاده می شود. تنوع بافت و طرح باعث شده تا میکروسمنت بتواند سلیقه های زیادی را پوشش دهد. وزن کم و قیمت مناسب نیز دو عامل مهم دیگری هستند که موجب محبوبیت این متریال شده است. اما از معایب میکروسمنت می توان به ترمیم سخت و مقاومت کم در مقابل به خط و خش، اشاره کرد.

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم باقری           تلفن کارخانه : 03145711350

Top