مدیرعامل :   09133128506  -   09140326803     (آقای نیرومند)                                                

ابزار و تجهیزات ساختمانی2

ابزار و تجهیزات ساختمانی2

ابزار آلات و تجهیزات در هر شغل یکی از مهمترین ارکان برای موفقیت و پیشبرد اهداف و پروژه ها است. در پروژه های معماری و ساختمانی نیز از تجهیزات و ابزار آلات مختلفی جهت انجام کارها استفاده می شود. در مبحث پیشین با عنوان " ابزار و تجهیزات ساختمانی " در مورد چند نوع از این ابزار و وسایل از جمله قاپون فلزی، قلم آجرشکن ( قلم پارویی) و تخته پالت چوبی صحبت کردیم و با آنها بیشتر آشنا شدیم. در مبحث پیش رو چند مورد دیگر از این وسایل و تجهیزات را معرفی خواهیم کرد. برای آشنایی بیشتر با این تجهیزات تا انتها با ما همراه باشید. آجر لفتون اصفهان

Azarakhsh 26577132 azarakhsh pic 2

فروش سفال اصفهان

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

 سفال فوم دار اصفهان

بابکت

بابکت یک کارخانه آمریکایی ساخت تجهیزات ساختمانی مزرعه داری است که در دهه 50 میلادی فعالیت خود را آغاز کرد. در سال 2007 میلادی این شرکت به مبلغ حدود 5 میلیارد دلار به یک شرکت کره ای فروخته شد. اسکید لودر، نوع خاصی از ماشین آلات ساختمانی هستند که در دسته بندی گروه لودر قرار می گیرند. اسکید لودرهای موجود در ایران عموما به نام بابکت شناخته می شوند. اسکید لودرها، ماشین هایی کوچک، با فریم سخت و محکم و موتوری قدرتمند هستند که به طور معمول دارای چهار چرخ هستند. این مینی لودرها به واسطه قدرت مانوری که دارند برای محیط های کوچک بسیار کارآمد هستند. اسکید لودر قابلیت این را دارد که ابزارهای متفاوتی به آن متصل شده و کارهای متفاوتی را انجام دهد. این موضوع باعث می شود که هزینه نیروی کار در پروژه ها کاهش پیدا کند. در حقیقت جام اسکید لودرها قابلیت تعویض دارد که این موضوع باعث محبوبیت این ماشین شده است. بابکت ها قابیلت تبدیل به برف روب، تمیزکننده جاده و پیاده رو، میکسر، بتونیر، پیکور، بریکر، مته مارپیچ، لیفت تراک، پالت فورک و پمپ بتن را دارد. اولین نمونه این ماشین در سال 1975 میلادی ابداع شد. هدف از ساخت این ماشین جمع آوری فضله بوقلمون از داخل محل پرورش آنها بود. دستگاهی کوچک با قابلیت مانور بالا که دارای 3 چرخ بود.

 

کرگیر

دستگاه کرگیر (کر به معنای مغزه یا هسته) که نام خارجی آن Core Drill  است عمدتا برای ایجاد مسیر عبور تاسیسات در ساختمان سازی از داخل دیوار بتنی یا سقف بتنی استفاده می شود. در حقیقت دستگاه کرگیری برای سوراخکاری دیوار بتنی یا کف سازه جهت عبور لوله های تاسیساتی استفاده می شود. نوع مته و قدرت موتور دستگاه، بستگی به مصالحی دارد که می تواند سوراخ شود. به طور کلی دستگاه های کرگیر می توانند یک یا همزمان چهار مورد زیر را سوراخکاری کنند:

مصالح بنایی - آسفالت – بتن – بتن مسلح

همچنین قطر و عمق مته ها نیز متفاوت است که با توجه به نیازهای تاسیساتی ساختمان مشخص می شود از چه قطر مته ای میبایست جهت سوراخکاری استفاده کرد. اما عمق مته وابسته به ضخامت بتن سازه می باشد. دستگاه های کرگیر معمولا با آب کار می کنند. آب باعث کاهش ارتعاش دستگاه، کاهش اصطکاک، کاهش گرما و گرد و غبار می شود. کرگیر نیاز به یک استند (پایه) جهت تثبیت در محل سوراخکاری دارد. استندها قابلیت تغییر ارتفاع و همچنین تغییر زاویه مورد نیاز برای کرگیری را دارند.

download

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم باقری           تلفن کارخانه : 03145711350

Top