مدیرعامل :   09133128506  -   09140326803     (آقای نیرومند)                                                

کفسازی محوطه

کفسازی محوطه

کف سازی به معنای ایجاد سطحی مناسب و قابل استفاده برای مکان های مختلف است. هر مکان بنابر شرایط و موارد استفاده، نیاز به نوعی کفپوش مخصوص به خود دارد. در مباحث پیشین با عنوان "متریالهای مورد استفاده برای کف سازه3" در مورد کفسازی محیط هایی مانند لاندری روم و بالکن مطالبی را عنوان کردیم و بهترین متریالها برای کف سازی را معرفی کردیم. یکی دیگر از محیط هایی که نیاز به کفسازی مناسب و دقیق دارد، محوطه های باز در هر سازه است. حیاط خانه و محوطه باغ از جمله محیط هایی هستند که نیاز به کفسازی اصولی دارند. برای تامین کارایی مورد نیاز در هر مکان، کفسازی مخصوص آن باید انجام شود. کفسازی باید به گونه ای انجام گیرد که توان تحمل وزن مصالح، اثاثیه و افرادی که در آن محل حضور خواهند داشت را داشته باشد. مهمترین فاکتوری که در کف سازی در محوطه های باز باید به آن توجه داشت، مقاومت و پایداری آن در برابر باد و باران، تابش خورشید و به طور کلی عوامل جوی است. در ادامه چند متریالی که برای کفسازی محوطه های باز مورد استفاده قرار می گیرد را معرفی خواهیم کرد. برای آشنایی بیشتر تا انتها با ما همراه باشید. آجر لفتون اصفهان

b0adc3a5 87de 425b a5df 43060499487017

فروش سفال اصفهان

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

 سفال فوم دار اصفهان

سنگ فرش بتنی

این نوع سنگ فرش که مناسب محوطه های روباز است از بتن ساخته شده و به صورت درجا و یا پیش ساخته استفاده می شود. این نوع از سنگ فرش دارای مقاومت بسیار بالا و دوام بسیار زیاد هستند. از مزایای سنگ فرش بتنی می توان به نصب آسان و جایگزینی راحت اشاره کرد. در صورتی که یک قسمت از آن دچار خرابی یا آسیب شود به راحتی می توان آن را با یک سنگ فرش سالم و جدید جایگزی کرد. همچنین در برابر لغزش نیز مقاومت بالایی دارد. اما در کنار همه این مزایا، سنگ رفش بتنی دارای معایبی نیز هست. از جمله وزن زیاد سنگ فرش بتنی که باعث نشست زمین در محل مورد استفاده می شود.

موزاییک پلیمری

موزاییک پلیمری در حقیقت یک ترکیب با تراکم بالا از شن، ماسه و سیمان به همراه رزین مصنوعی است. این متریالها توسط پلیمراسیون به یکدیگر چسبیده اند. موزاییک های پلیمری در برابر ضربه و فشار مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. همچنین سرعت اجرایی بالایی دارند. از معایب موزاییک های پلیمری این است که حتما باید به مواد اولیه اجرایی آن دسترسی داشته باشیم.

سنگ فرش آجری

سنگ فرش آجری نوعی محصول تولید شده از خاک رس است که هم به صورت دستی و سنتی و هم به صورت کارگاهی و توسط دستگاه تولید می شود. این نوع سنگ فرش دارای مقاومت و دوام بسیار بالایی هستند. از دیگر مزایای این نوع سنگ فرش می توان به ظاهر کلاسیک و جذاب آن اشاره کرد. زیبایی ظاهری و جذابیت سنگ فرش آجری م تواند هر مکانی را به یک مکان زیبا و جذاب تبدیل کند. همچنین دوام زیاد و قیمت مناسب آن باعث شده تا به یکی از محبوبترین متریال ها برای کفسازی تبدیل شود. در کنار تمام مزایایی که این نوع سنگ فرش دارد باید در نظر داشت که این سنگ فرش به دلیل نفوذ آب، نیاز به آب بندی دارد. همچنین وزن زیاد و حساس بودن به یخ زدگی، موارد دیگری است که در هنگام استفاده از این متریال باید در نظر داشت.

سنگ کف تراورتن

سنگ تراورتن، محوطه بیرونی را در آب و هوای گرم، خنک نگه می دارد و یک انتخاب بسیار عالی برای کفسازی دور استخرهای سرباز است. از مزایای این نوع کفپوش می توان به تنوع رنگ و بافت آن و ثبات در رنگ اشاره کرد. هزینه بالای این متریال نسبت به برخی از کفپوش های دیگر، عیبی است که در هنگام انتخاب این متریال باید در نظر داشت.

سنگ فرش اسلیت

این نوع سنگ فرش جزو ارزان ترین سنگ های ساختمانی است. سنگ اسلیت با نام های سنگ ورقه ای و لاشه نیز شناخته می شود. از جمله مزایای این نوع سنگ فرش مقاومت در مقابل سایش، خوردگی و عوامل جوی بسیار قابل توجه است.

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم باقری           تلفن کارخانه : 03145711350

Top