مدیرعامل :   09133128506  -   09140326803     (آقای نیرومند)                                                

متریالهای مورد استفاده برای کف سازه3

متریالهای مورد استفاده برای کف سازه3

شناخت متریال یکی از بخش های مهم در معماری است. امروزه برای قسمت های مختلف سازه، متریالهای متنوع و زیادی در بازار وجود دارد. شناخت دقیق و اطلاعات کافی در مورد هر یک از آنها، به معمار و طراح کمک می کند تا بهترین انتخاب متریال را برای هر قسمت داشته باشد. یکی از قسمت های مهم در هر سازه که باید در انتخاب متریال مورد استفاده آن دقت زیادی داشت، قسمت کف هر فضایی است. در مبحث قبل با عنوان "متریالهای مورد استفاده برای کف سازه2" در مورد متریالهایی که برای کف اتوگالری، روف گاردن و پارکینگ استفاده می شود صحبت کردیم. بالکن و لاندری روم دو بخش دیگر ساختمان هستند که به جهت شرایط خاصی که دارند باید متریالهای ویژه ای برای کفسازی آنها مورد استفاده قرار گیرد. در این مبحث در کمورد کفسازی این دو بخش از ساختمان و متریالهایی که می توان استفاده کرد صحبت خواهیم کرد. برای آشنایی بیشتر تا انتها با ما همراه باشید. آجر لفتون اصفهان

سفال 15 فوم دار

فروش سفال اصفهان

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

 سفال فوم دار اصفهان

 

4 متریال برای کف بالکن

بالکن یکی از محل هایی است که اگر به خوبی دیزاین شود می توان استفاده های زیادی از آن داشت. بالکن به علت اینکه در معرض هوای آزاد، تابش خورشید و باد و باران قرار دارد، باید کفپوش مناسبی داشته باشد که در برابر عوامل جوی مقاومت خوبی داشته باشد. همچنین باید بتوان فضای زیبایی را برای ما طراحی کند. در ادامه به 4 مورد از متریالهایی که برای کف بالکن می توان استفاده کرد اشاره خواهیم کرد:

  • ترموود
  • چمن مصنوعی
  • کاشی و سرامیک
  • چوب پلاست

باید در نظر داشت که چوب پلاست از ترموود ارزانتر است و مقاومت بیشتری نیز دارد. چون چوب پلاست ترکیبی از چوب و پلاستیک است. ترموود و چوب پلاست هر دو در مقابل رطوبت بسیار مقاوم هستند بنابراین در مقابل باد و باران و رطوبت هوا نگرانی نخواهید داشت. چمن مصنوعی نیز علاوه بر زیبایی و مقرون به صرفه بودن، به راحتی به وسیله جارو برقی قابل تمیز کردن است. کاشی و سرامیک نیز از طول عمر بالا و مقاومت زیاد در برابر عوامل جوی برخوردار است.

4 متریال برای کف لاندری روم

لاندری روم یا فضایی که ماشین لباسشویی در آن قرار دارد به تازگی در بسیاری از ساختمانها و منازل مسکونی تعبیه می شود. لاندری روم فضایی است که در آن استفاده از شوینده ها و آب بسیار زیاد است. بنابراین برای انتخاب متریال مناسب جهت کفسازی آن، باید دقت لازم را به عمل آورد. مطالبی که در ادامه خواهیم گفت جهت کفسازی مکان هاییی مانند خشکشویی ها و مشاغل مشابه نیز کاربرد دارد. کفپوش لاندری روم باید دارای ویژگی های خاصی باشد. به عنوان اولین و مهمترین ویژگی کفپوش لندری روم می توان به ضد آب، ضدلکه و ضدخش بودن آن اشاره کرد. همچنین باید در مقابل مواد شوینده مقاومت بالایی داشته باشد و نظافت کردن آن راحت باشد. از جمله متریال هایی که می توان برای کفسازی لندری روم مورد استفاده قرار داد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سرامیک
  • سنگ طبیعی
  • کفپوش SPC
  • وینیل

 

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم باقری           تلفن کارخانه : 03145711350

Top