مدیرعامل :   09133128506  -   09140326803     (آقای نیرومند)                                                

متریالهای مورد استفاده برای کف سازه2

متریالهای مورد استفاده برای کف سازه2

کف هر ساختمان، یکی از مهمترین بخش ها است که باید دقت و ظرافت زیادی  در مورد انتخاب متریال مناسب آن، به کار گرفت. در مبحثی با عنوان "متریالهای مورد استفاده برای کف سازه" متریالهای مناسب جهت استفاده در کفسازی نشیمن، ساختمان های اداری و تجاری، لابی و اتو گالری را معرفی کردیم. هر یک از این متریالها دارای مزایا و معایبی است. اما هر کدام از این متریالها می تواند بهترین انتخاب جهت کفسازی موارد خاصی که ذکر شده است، باشد. در ادامه مبحث قبل، در مقاله پیش رو متریالهای مورد استفاده درکفسازی جهت اتو گالری، بام سبز یا روف گاردن و پارکینگ را معرفی خواهیم کرد. برای آشنایی بیشتر با این متریالها تا انتها با ما همراه باشید. آجر لفتون اصفهان

photo 2017 10 29 12 24 54

فروش سفال اصفهان

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

 سفال فوم دار اصفهان

5 متریال برای کف اتوگالری

یکی از چالش های مهم پیش روی معماران، انتخاب متریال مناسب برای کف سازه است. یکی از مکان هایی که کف آن دارای اهمیت ویژه ای است اتوگالری ها هستند. به علت اینکه در اتوگالری ها علاوه بر زیبایی و جذابیت فضا، باید کف به صورتی باشد که مقاومت لازم برای جابه جایی ماشین را داشته باشد. به علاوه رد لاستیک ماشین روی آن به جا نماند. در این قسمت 5 تا از مهمترین متریالها را برای این کار معرفی می کنیم:

 •    موزاییک پلیمری
 •    سنگ بوش همر
 •    سرامیک پرسلان
 •    واش بتن
 •    اپوکسی

5 متریال برای کف بام سبز یا روف گاردن

انتخاب متریال برای فضاهای باز مثل حیاط و بام بسیار مهم و حیاتی است. چون این فضاها در معرض آفتاب، باد، باران و برف هستند، متریالهای انتخابی باید ویژگی های خاصی اعم از مقاومت در برابر سرما و گرما، لغزش کم در زمان باران و ... داشته باشد. در این قسمت 5 متریال مناسب برای کف بام سبز یا روف گاردن را معرفی می کنیم. البته که متریالهای زیادی برای این کار وجود دارند و هر کس می تواند بنا به سلیقه و بودجه خود یکی از آن ها را انتخاب کند.حال سوال این است: متریال مناسب برای کف بام سبز چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ مقاومت در برابر سرما و گرما ومقاومت در برابر نور آفتاب ازویژگیهای متریال مناسب جهت استفاده برای کف بام است. همچنین جذب آب پایین، وزن کم و قابلیت شستشوی آسان از ویژگی های دیگری است که باید در نظر داشت. به علاوه متریال مورد استفاده برای کف بام، باید میزان لغزندگی بسیار کمی در حالت خشک و خیس داشته باشد. به علاوه به جهت صرفه جویی در انرژی، ترجیحا این متریال باید عایق سرما و گرما نیز باشد. مهمترین متریالهایی که دارای ویژگی های بالا باشند، به شرح زیر هستند:

 •    آجر کف فرش
 •    چمن مصنوعی
 •    سنگ
 •    سرامیک
 •    ترموود

5 متریال برای کف پارکینگ

پارکینگ یکی از مکان های ضروری برای انواع ساختمان، چه مسکونی و چه اداری یا تجاری و... است. کیفیت ساخت پارکینگ و استفاده از متریال مناسب، بخصوص برای کف پارکینگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 5 متریال پر مصرف و مناسب برای کف پارکینگ عبارتند از:

 •    اپوکسی
 •    سنگ گرانیت
 •    کفپوش پلی اورتان
 •    سرامیک
 •    بتومکس

 


images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم باقری           تلفن کارخانه : 03145711350

Top