مدیرعامل :   09133128506  -   09140326803     (آقای نیرومند)                                                

خانه به سبک لافت

خانه به سبک لافت

سبک های مختلف طراحی و معماری برای سلیقه ها و نیازهای مختلف طراحی شده اند. در مبحث پیشین با عنوان "سبک لافت در معماری" در مورد یکی دیگر از سبک های معماری صحبت کردیم و توضیح دادیم که این سبک بیشتر برای فضاهای تجاری طراحی شده است. اما امروزه در بسیاری از خانه های مدرن نیز شاهد طراحی به سبک لافت هستیم که بسیار مورد توجه جوانان قرار می گیرد. در مبحث پیش رو در مورد ویژگی های این سبک، در طراحی داخلی و معماری خانه های مسکونی صحبت خواهیم کرد. برای آشنایی بیشتر با این سبک در طراحی خانه های مسکونی تا انتها با ما همراه باشید. آجر لفتون اصفهان

 سفال 15 فوم دار

فروش سفال اصفهان

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

 سفال فوم دار اصفهان

تبدیل خانه معمولی به سبک لافت

شما می توانید برای اینکه خانه معمولی خود را به سبک لافت تبدیل کنید، از یک لایه بتن بر روی دیوارها یا کف استفاده کنید. همچنین استفاده از آجردر بخش های خاصی از دیوارها می تواند جلوه خاص و زیبایی به فضا بدهد و شما را به سبک لافت نزدیک تر کند. کابینت آشپزخانه را می توانید از چوب خام یا فلز بسازید. به علاوه می توانید از کابینت های بدون درب و یا قفسه های باز، در محیط آشپزخانه استفاده کنید. از آن جایی که تعداد دیوار و درب در این سبک بسیار کم است، به عنوان مثال، می توانید فضای میان آشپزخانه و سالن را با یک جزیره بزرگ و صندلی های بار از یکدیگر تفکیک کنید. مدل مبلمانی که انتخاب می کنید نیز به اندازه چیدمان آن ها اهمیت دارد. برای مثال یک مبل ال بزرگ و یکپارچه، علاوه بر کاربردی که دارد، می تواند برای مشخص کردن مرز اتاق نیز به شما کمک کند. با این تغییرات می توانید یک طراحی داخلی معمولی را به سبک لافت تبدیل کنید و طراحی مدرنی را شاهد باشید. در ادامه در مورد هر یک از اجزای ساختمان به سبک لافت توضیحاتی تکمیلی را ارائه می دهیم.

سقف های بلند و بزرگ بودن مکان: اصلی ترین ویژگی خانه های به سبک لافت این است که همیشه متراژ این خانه ها زیاد است و معمولا کمتر از 100متر نیست. سقف های بلند و بزرگ بودن مکان معمولا امکان ایجاد یک نیم طبقه در فضا را ایجاد می کنند. این نیم طبقه با یک راه پله به سالن پایین وصل می شود.

پنجره ها: در خانه هایی به سبک لافت، پنجره های بزرگ و وسیع وجود دارد. برای این که نور خورشید به بیشترین میزان وارد مکان مورد نظر شود معمولا از پرده استفاده نمی شود.

دیوارهای خشن: بتن، گچ خام و آجر، ناصری هستند که از سبک لافت جدا نیستند. در حقیقت استفاده از این متریال ها در ساخت و طراحی خانه هایی به سبک لافت، یکی از ضروریات انکار ناپذیر است.

مبلمان کاربردی: در این سبک، مبلمانی با طراحی مدرن با جزئیات قدیمی سبک صنعتی ترکیب می شوند.همچنین برای طراحی مبلمان از رنگ های خنثی استفاده می شود. در کنار این مبلمان، استفاده از اکسسوری های فلزی براق نیز بسیار متداول است. در حقیقت یکی از بهترین راه ها برای تقسیم فضا استفاده از مبلمان به عنوان عنصر جداکننده است.

شومینه یا بخاری: در گذشته برای گرم کردن کارخانه های قدیمی و یا استودیوها از بخاری و یا شومینه استفاده می شده است. امروزه نیز برای گرم کردن خانه هایی به سبک لافت از شومینه و بخاری استفاده می شود. ممکن است برای گرم شدن این خانه ها، شومینه و بخاری کافی نباشد، اما از نظر دکوراتیو تاثیر به سزایی در طراحی داخلی دارد. می توان در کنار استفاده از بخاری و شومینه از وسایل گرمایشی دیگری نیز برای گرم کردن فضا استفاده کرد.

طرح آزاد و باز: استفاده حداقلی از دیوارهای داخلی و پارتیشن ها شعار اصلی این سبک است. بنابراین باید استفاده از این موارد را در طراحی داخلی به حداقل رساند.

 

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم باقری           تلفن کارخانه : 03145711350

Top