مدیرعامل :   09133128506  -   09140326803     (آقای نیرومند)                                                

سبک رترو در طراحی داخلی

سبک رترو در طراحی داخلی

سبک رترو یکی از سبک های عجیب و البته خلاقانه در طراحی داخلی است. کلمه رترو به معنای نگاه به گذشته، تعریف مناسبی برای این سبک است. در این سبک، طراح سعی می کند از مبلمان های قدیمی متعلق به دهه 50، 60 و 70 میلادی ایده بگیرد. در این سبک، مدل مبلمان و اکسسوری قدیمی در زمان حال، دوباره تولید می شود که می تواند حس خوشایند نوستالژی را برای ساکنان به ارمغان بیاورد. در این سبک می توانید به خودتان سخت نگیرید و از هر وسیله ای که برایتان حس نوستالژیک به وجود می آورد استفاده کنید. پس از آشنایی با " عناصر سبک ویکتوریایی" به عنوان یکی از سبک های معماری و طراحی داخلی، در مبحث پیش رو با سبک رترو در طراحی داخلی آشنا خواهیم شد. تا انتها با ما همراه باشید. آجر لفتون اصفهان

سفال 15 فوم دار

 

فروش سفال اصفهان

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

 سفال فوم دار اصفهان

پالت رنگ رترو

استفاده از رنگ های پرقدرت در مبلمان و کوسن ها، استفاده از رنگ های خنثی یا کاغذ دیواری با طرح های هندسی در پس زمینه و دیوارها، استفاده از چوبهای قهوه ای تیره در پایه چوبی مبلمان و میزها و رنگ های شاد و قوی برای وسایل آشپزخانه از رنگ های بسیار برجسته در سبک رترو هستند. به طور کلی می توان گفت پالت رنگ در سبک رترو شامل رنگ های روشن، تند، متضاد و براق است. مثلا می توان رنگ سبز آووکادوئی را به عنوان رنگ شاخص، در نظر گرفت. بعد از آن رنگ زرد خردلی در این سبک بسیار پرکاربرد است. در رده های بعدی رنگ های قهوه ای، مشکی، بنفش، صورتی و آبی را می توان در دکوراسیون به سبک رترو به کار برد. در حقیقت یکی از مهمترین ویژگی های پالت رنگ در این سبک همنشینی رنگ های متضاد است. در کل ویژگی اصلی رترو، بازی با رنگ ها است.

مبلمان در سبک رترو

پرده های طرح دار، فرش های ساده و رنگی و کفپوش های شطرنجی در آشپزخانه از گزینه های پراستفاده در سبک رترو هستند. همچنین استفاده از مبلمان کشیده، میزهای کلاسیک و چهارپایه های بلند بسیار مرسوم است. معمولا مبلمان مورد استفاده در این سبک، ازز نوع چوبی یا فلزی است و کاناپه های عریض با کوسن های رنگ متفاوت در آن دیده می شود. طراحان سبک رترو از المان هایی با فرم و طرح هندسی و آباژورهای دیواری نیم دایره و خمیده، چراغ های رومیزی و لوسترهای مدرن سقفی نیز برای طراحی داخلی بهره می برند. استفاده از هندسه های تکرارشونده، کوسن با طرح های شاد، تابلوهای رنگی و شاد، میزهای مثلثی گرد گوشه و مبلمان هایی به شکل "L" در این سبک طراحی داخلی، به وفور به چشم می خورد. برخلاف سبک مینیمال، این سبک سرشار از خلاقیت و سرزندگی است. به علاوه لازم نیست تمام لوازم و مبلمان شما قدیمی و یا طرح قدیمی باشد. اگر به این سبک دکوراسیون علاقه دارید کافیست از یک کنسول، مبل تک، میز و یا اکسسوری های این سبک استفاده کنید.

متریال ها و لوازمی مانند لامپ های نئونی، کف پوش های پرزبلند، تایل های وینیل، چهارپایه های بار، چراغ لاوا، کتابخانه های قدی، میزهای کلاسیک، کاغذ دیواری طرح دار و پارچه های مخمل نیز در این سبک رایج هستند. سبک رترو دامنه ی وسیعی از لوازم متنوع را در بر می گیرد. به عنوان مثال، مجسمه ها از اکسسوری هایی هستند که در این سبک به وفور مشاهده می شوند و معمولا اکسسوری های مورد استفاده در سبک رترو نیز از مدل های قدیمی تر الهام گرفته اند.

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

 

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم باقری           تلفن کارخانه : 03145711350

Top