مدیرعامل :   09133128506  -   09140326803     (آقای نیرومند)                                                

چگونه یک معمار موفق باشیم؟2

چگونه یک معمار موفق باشیم؟2

معماران موفق در جامعه کنونی ما کم نیستند. معمارانی که علاوه بر داشتن علم و دانش کافی در مورد معماری، اخلاق کاری مناسب و در خور شان دارند. ما در مباحث پیشین درباره اینکه "چگونه یک معمار موفق باشیم؟" مطالبی را عنوان کردیم. در مبحث پیش رو قصد داریم درباره نکاتی صحبت کنیم که می توانند شخصیت منحصر به فرد معماری شما را شکل دهند. معماران جوان باید سعی کنند این توصیه ها را در دفترچه ای یادداشت کرده و در موقعیت های مختلف از آنها استفاده کنند تا ملکه ذهنشان گردد. با تمرین و تکرار این نکات قطعا به معماری موفق تبدیل خواهند شد. برای آشنایی با نکاتی عملی برای تبدیل شدن به یک معمار موفق، تا انتها با ما همراه باشید. آجر لفتون اصفهان

b0adc3a5 87de 425b a5df 43060499487017

فروش سفال اصفهان

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

 سفال فوم دار اصفهان

سبک خود را پیدا کنید.

سبک معماری شما باید در سبک ظاهر شما نیز قابل مشاهده باشد. اگر می خواهید معماری موفق باشید دانستن اینکه معماران موفق چگونه قدم برداشتند، چه کاری انجام داده اند و... می تواند برای شما مفید باشد. البته این به معنای این نیست که تقلید کنید. حتی بهترینها هم اشتباه می کنند و در همه موارد الگو نیستند. پس باید بتوانید سبک کلی کار و حرفه خود را پیدا کرده و مطابق با آن عمل کنید.

مجلات را دنبال کنید.

سعی کنید یک یا چند مجله معماری ار دنبال کنید تا در جریان چگونگی پیشرفت معماری در حوزه مورد علاقه خود باشید. به این ترتیب می توانید در همان زمینه اطلاعات خود را به روز کرده و از پیشرفتهایی که هر روزه در زمینه های مختلف معماری اتفاق می افتد غافل نمانید.

فضای مجازی

تاثیر شگرف فضای مجازی بر روی زنندگی روزمره امروزی قابل انکار نیست. فضای مجازی بر گوشه گوشه زندگی، شغل و حرفه ما تاثیر مستقیم دارد. اما چگونگی استفاده از این فضا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دنبال کردن وبسایت های مفید و مرتبط با معماری، کانال های یوتیوب، صفحات اینستاگرامی و.. می تواند برای معماران جوان و حتی معماران با تجربه، بسیار مفید باشد. پس از فضای مجازی و اطلاعات آن نباید غافل باشید.

متریال شناسی

داشتن دانش درمورد مصالح و متریالهای مورد استفاده در معماری و اطلاع از ویژگی های آنها دارای اهمیت زیادی است. متریالهای نوینی که هر روزه وارد بازار مصرف می شوند، دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که دانستن آنها، می تواند به معمار کمک شایانی بکند. در مورد متریالهای جدید و نوآورانه تحقیق کنید و اطلاعات کسب کنید تا بتوانید با دید بازتر هر یک را در جای مناسب خود انتخاب کرده و به کار ببرید. بنابراین متریال شناسی و دانستن ویژگی ها و معایب و مزایای هریک از آنها، برای هر معماری لازم و ضروری است.

معنا شناسی

در، پنجره، سقف، فضا و... هر یک برای ما معنا ومفهوم خاصی دارد. یک معمار موفق به جای صرفا بیان کردن، کلمات و عبارات رایج آنها را مورد بازبینی قرار می دهد. به عنوان مثال وقتی عبارت " مرکز فرهنگی" را می شنوید، فکر کنید که فرهنگ و مرکز چیست، معنای آنها چه چیزی است، منشا کلمات چیست و...؟ در حقیقت در مورد معنا شناسی هدف این است که به جای ماندن در ظاهر پدیده ها، به معنای حقیقی آنها توجه کرده و سعی کنیم هر چیزی را در ابتدا کامل بفهمیم و سپس از آن استفاده کنیم.

 

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم باقری           تلفن کارخانه : 03145711350

Top