مدیرعامل :   09133128506  -   09140326803     (آقای نیرومند)                                                

چگونه یک معمار موفق باشیم؟

چگونه یک معمار موفق باشیم؟

معماری شغلی بسیار حساس، چالش برانگیز و در عین حال دارای جذابیت های بسیاری است. افراد زیادی در حوزه معماری وارد شده و مشغول به کار هستند. اما تعداد معماران موفق و بسیار موفق، بسیار اندک هستند. در ادامه سلسله مطالب "راهنمای معماران موفق2" در این مبحث قرار است توصیه ها و نکاتی را یادآور شویم که با فراگرفتن و عمل کردن به آنها، می توانیم گامهای بلندی در جهت تبدیل شدن به یک معمار خاص و موفق برداریم. برای آشنایی بیشتر با این توصیه ها، تا انتها با ما همراه باشید. آجر لفتون اصفهان

 

1222

فروش سفال اصفهان

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

 سفال فوم دار اصفهان

انتقادپذیر باشید.

همه ما انسانها ممکن است اشتباهاتی داشته باشیم. همانگونه که دیگران می توانند اشتباه کنند، ما نیز نمی توانیم بدون نقص و اشتباه باشیم. باید در نظر داشته باشیم که انتقادپپذیر نبودن مانع از یادگیری بیشتر می شود. هر کسی، چیزی برای ارائه به شما دارد و می تواند دانشی را به دانسته های شما اضافه کند. حتی اگر شخصی چیزی برای اضافه کردن به شما نداشته باشد، مانند تمرین برای انتقادی است که در دوران حرفه ای با آن مواجه خواهید شد. پس در هر صورت انتقادپذیر باشید و به انتقادات به چشم، راهی برای بهتر شدن و پیشرفت نگاه کنید.

مستندهای گوناگون ببینید.

آگاهی و داشتن اطلاعات در زمینه های مختلف، هم می تواند فرهنگ و دانش شما را پرورش دهد و هم از منظر طراحی چیزهای زیادی به شما بیفزاید. مستندها می توانند منبعی جذاب و حاوی اطلاعات گوناگون برای یادگیری باشند.

تفکر کنید.

در هنگام طراحی هر فضا، به افرادی که قرار است از آن فضا بهره بگیرند و از آن استفاده کنند فکر کنید. قبل از ایده پردازی گروهی، به صورت انفرادی فکر کنید. موضوعاتی از قبیل اینکه فرد هنگام ورود به فضا چه تجربه ای خواهد داشت، چگونه در فضا حرکت می کند، چه محدودیت هایی برای او وجود داردو... ؛ شما می توانید سناریوهایی را ترسیم و تجسم کرده و بر اساس آنها طراحی خود را انجام دهید.همچنین به افراد مختلف فکر کنید. فردی پیر، فردی دارای معلولیت، کودک، تاجر، کارگر و... هر کدام به روشی متفاوت از فضا استفاده خواهند کرد. چگونگی استفاده آنها نیاز به تفکر منطقی و عمیق معمار و طراح دارد تا بتواند کلیه نیازهای افراد را پاسخگو باشد.

توجه به زمینه

طراحی هر فضایی با در نظر گرفتن عوامل و عناصر دارای اهمیت محیطی، اقلیمی، سنتی و تاریخی، اجتماعی و فرهنگی و... همراه با دلایل مناسب، بسیار حائز اهمیت است. پیوند طراحی با محیط، موضوعی بسیار با اهمیت است که باید مدنظر مهندس معمار و طراح قرار گیرد. همچنین توجه به شرایط اقلیمی، فرهنگ و آداب و رسوم هر منطقه، برای طراحی در معماری دارای اهمیت زیادی است که یک معمار موفق باید به همه آنها توجه کافی داشته باشد.

صحبت کردن

برای تبدیل شدن به یک معمار موفق باید مهارت صحبت کردن خود را بهبود ببخشید. ارائه های خود را برنامه ریزی کنید.سخنرانی خود را تمرین کنید. پروژه خود را مانند یک داستان بگویید و پیشینه پروژه، مشکلات طراحی و راه حل هایی که ارائه می دهید را شرح دهید. تصاویر، نمودارها و طرح ها می توانند پروژه شما را به بهترین نحو ممکن، معرفی کنند. اما باید توجه داشت در عین حال داشت فن بیان مناسب می تواند موفقیت شما را چندین برابر کند. داشتن مطالعه در افزایش مهارت صحبت کردن و فن بیان بسیار موثر است.

 

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم باقری           تلفن کارخانه : 03145711350

Top