مدیرعامل :   09133128506  -   09140326803     (آقای نیرومند)                                                

راهنمای معماران موفق2

راهنمای معماران موفق2

در قسمت دوم از سری سلسله مباحث "راهنمای معماران موفق"، توصیه هایی را برای شما ارائه خواهیم داد که معماران جوان و تازه کار با عمل کردن به آنها می توانند به معماران موفقتری تبدیل شده و در کار و حرفه خود بیشتر بدرخشند. بسیاری از این نکات حاصل تجربیات معماران برجسته و شاخص ایرانی و بین المللی است. در مبحث پیشین با چند مورد از این توصیه ها از جمله: مطالعه، بررسی پروژه های موفق، گسترش روابط اجتماعی و شرکت در مسابقات آشنا شدیم. در مبحث پیش رو با تعدادی دیگر از این توصیه ها و ترفندها آشنا خواهیم شد. تا انتها با ما همراه باشید. آجر لفتون اصفهان

Bricks 600

فروش سفال اصفهان

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

 سفال فوم دار اصفهان

آشنایی با زبان انگلیسی

زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی و پرکاربرد، از جایگاه ویژه ای در هر شغل و حرفه ای برخوردار است. فراگیری زبان انگلیسی به صورت تخصصی، برای بهره مندی از منابع مختلف امری بسیار ضروری و غیرقابل اجتناب است. به همین دلیل یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم و ضروری است. حتی اگر در صحبت کردن توانایی لازم را ندارید، توصیه می کنیم حداقل توانایی لازم برای خواندن و سپس گوش دادن و فهمیدن موضوعات را به دست آورید.

تسلط بر نرم افزارهای تخصصی

بر نحوه کار کردن بر نرم افزارهای تخصصی معماری تسلط پیدا کنید. این امر علاوه بر اینکه در اشتغال شما بسیار مهم و ضروری است، یادگیری نرم افزارهای تخصصی و کاربردی در این دوره بسیار مهم است. چون که ممکن است امکان طراحی دستی برخی از ایده ها روی کاغذ و در نتیجه امکان پردازش و توسعه آن وجود نداشته باشد. تسلط بر نرم افزارهای تخصصی معماری به شما کمک می کند تا بتوانید فکر و ایده های خود را بهتر مجسم کنید و برای دیگران نیز قابل مشاهده و در ک باشد.

سفر کنید!

سفرهای هدفمند می تواند بخش مهمی از تبدیل شدن به یک معمار موفق باشد. تجربه حضور در فرهنگ ها و اقلیم های مختلف آب و هوایی و آداب و رسوم مردم در مکان ها مختلف، همچنین مواجه شدن با موضوعات، چالش ها و راه حل های گوناگون می تواند برای معماران جوان بسیار مفید باشد. سفر برای یک معمار فراتر از یک تجربه است و به توسعه خلاقیت و ادراک وی کمک شایانی خواهد کرد.

بنویسید!

نوشتن افکارتان و ایده هایی که در ذهن دارید می تواند بسیار مفید و محرک باشد. به علاوه، نوشتن ابزار مفیدی برای تنظیم جریان ایده ها در ذهن شما است. نوشتن یک مهارت ارزشمند برای معماران است که ارتباط بسیار نزدیکی با ارتباط موثر ایده های طراحی دارد. بنویسید، ویرایش کنید و تکرار کنید. بیان بهتر معمولا منجر به فرآیند طراحی واضحتر می شود.

تماشا کنید!

وقتی فیلم یا مستندی را تماشا می کنید، آن را به عنوان یک مخاطب عادی تماشا نکنید، بلکه به احساسات، فضاهای معماری، ویژگی ها، رنگ ها، ترکیب بندی ها و... روی صحنه دقت کنید. با دیدن فیلم های مختلف، افق دید خود را گسترش دهید. با دیدن فیلم های کشورهای مختلف با سبک های معماری دیگر کشورها نیز آشنا می شوید.

 

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم باقری           تلفن کارخانه : 03145711350

Top