مدیرعامل :   09133128506  -   09140326803     (آقای نیرومند)                                                

راهنمای معماران موفق

راهنمای معماران موفق

معماران جوان اغلب برای یافتن راه موفقیت و مسیر درست، میان انبوهی از اطلاعات فرعی و یا کم اهمیت یا بی اهمیت، سرگردان هستند. در سلسله مباحثی که در پیش رو داریم قصد داریم تا توصیه هایی برای معماران جوان و افرادی که به تازگی وارد حیطه معماری شده اند، داشته باشیم تا با مطالعه و عمل به آنها بتوانند مسیر موفقیت در معماری را به طور اصولی طی کرده و با رازهای پیشرفت و موفقیت در معماری بیشتر آشنا شوند. اگر معمار تازه کاری هستید یا به دنبال موفقیت بیشتر در حوزه معماری هستید، سلسله مباحث راهنمای معماران موفق را از دست ندهید و تا انتها با ما همراه باشید. آجر لفتون اصفهان

25 20 7 99 o

فروش سفال اصفهان

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

 سفال فوم دار اصفهان

 

اسکیس

شما به عنوان یک معمار جوان بایستی همواره دفترچه طراحی خود را همراه داشته باشید. هر روز باید طرحی جدید را در دفتر خود طراحی کنید؛ حتی اگر آن طرح یک خط خطی ساده باشد. این کار به شما این امکان را می دهد تا دید بهتری از اشیا و جریان زندگی اطراف خود داشته باشید. وقتی چیزی را مشاهده کنید که دوستش دارید، باید آن را طراحی کنید. خواه آن چیز یک شی معماری باشد یا غیرمعماری. اگر به آن علاقه دارید سعی کنید آن را با قلم خود در دفتر طراحی خود به ثبت برسانید.

مطالعه

سعی کنید در همه زمینه ها مطالعه داشته باشید. تاریخ، فلسفه، روانشناسی، جامعه شناسی، موسیقی، سیاست و حتی رمان های کلاسیک. با مطالعه در زمینه های مختلف دانشی به دست می آورید که ذهن شما را به گنجی باارزش تبدیل خواهد کرد. هر چه این گنج دانش پربارتر باشد، شما ثروتمندتر خواهید بود. زمانی که به این اطلاعات نیاز داشته باشید، ذهن شما از آن اطلاعات برای کمک به پروژه یا تفکرتان استفاده خواهد کرد.

بررسی پروژه های موفق

سی کنید حتی الامکان، پروژه های خوب و موفق را به دقت مورد بررسی قرار دهید. از رندرها و تصاویر گرفته تا مفاهیم، کانسپت ها و رویکردهای معماران. دیدن و بررسی نمونه پلان ها، نماها، سیاست های به کارگیری نور، حرکت در فضا و... و تجزیه و تحلیل آن ها بسیار مفید خواهد بود. بررسی پروژه های موفق می تواند به شما این امکان را بدهد تا ایده های جدید و خوبی در ذهن داشته باشید و در آینده از آنها استفاده کنید.

گسترش روابط اجتماعی

سعی کنید شبکه روابط اجتماعی خود را گسترش دهید. ونگوگ هنرمند بسیار بزرگی بود اما روابط اجتماعی ضعیف او باعث شد تا در زمان خودش شناخته نشود. وینسنت متاسفانه پس از مرگش به شهرت رسید. بخش مهمی از رشته معماری شامل روابط اجتماعی می شود. سعی کنید در محیط های مختلف، روابط قوی برقرار کنید. البته باید توجه داشت که روابط به تنهایی کافی نیست. بلکه باید حرفی برای گفتن و چیزی ارزشمند برای ارائه در جمع، داشته باشید تا بتوانید بدرخشید.

شرکت در مسابقات

گروهی برای شرکت در مسابقات داشته باشید. با افرادی که هم فکر با شما هستند و یا ایده های مشابه با شما دارند، گروهی تشکیل دهید و در مسابقات معماری شرکت کنید. حتی اگر این گروه شامل دو یا سه نفر از همکلاسی های خودتان باشد. می توانید از مسابقات، اطلاعات زیادی فرابگیرید. همچنین این اطلاعات برای بهبود رزومه شما نیز مفید خواهد بود.

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم باقری           تلفن کارخانه : 03145711350

Top