مدیرعامل :   09133128506  -   09140326803     (آقای نیرومند)                                                

ویژگیهای برجسته آجر سفال فوم دار

ویژگیهای برجسته آجر سفال فوم دار

 آجرها از دیر باز و از زمانهای بسیار قدیم نقش بسیار مهم و پررنگی  درصنعت ساختمان سازی داشته اند. سالیان سال است که از آجرها برای ساخت و ساز انواع سازه ها استفاده می شود. این محصول  یکی ازمتریالهای  پر مصرف و مهم در ساختمان سازی به شمار می رود. یکی از موارد بسیار کاربردی که در چند سال اخیر بسیار مورد استقبال همگان در ساخت وساز قرار گرفته است آجر سفال فوم دار است که به دلیل ویژگیهای خاصی که دارد بسیار کاربردی و مقرون به صرفه است.  به همین منظور سعی داریم در این مقاله به بررسی ویژگیهای  آجر سفال فوم دار بپردازیم. تا انتها با ما همراه باشید. آجر لفتون اصفهان

سفال 15 فوم دار

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

 

سفال  فوم دار چیست ؟

آجر سفال فوم دار به علت مزایا و ویژگی هایی که دارد در ساختمان سازی بسیار مورد استفاده  قرار می گیرد. این محصول از خاک رس یا خاک شیل به همراه  آب  تولید می شود. گل آماده شده در قالب ها ریخته می شوند و این آجرهای سوراخ دار در ابعاد و اندازه های مختلف در کوره ها تولید و ساخته می شوند. پس از خشک شدن یک لایه فوم که به عنوان عایق عمل می کند در داخل آن تعبیه می شود. این فوم که به عنوان عایق عمل می کند، در پروسه تولید  باعث کاهش مصرف مواد اولیه می شوند و  در ساختمان از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کنند و به عنوان یک عایق بسیار موثر در جلوگیری از هدر رفت انرژی گرمایی  و همچنین به عنوان عایق صوتی عمل می کنند.

 ابعاد آجر سفال فوم دار

آجر فوم دار مانند نمونه های دیگر آجر و سفال دارای ابعاد متنوعی است. این ابعاد و اندازه ها بنا به نیاز و در خواست مشتری قابل تغییر نیزهستند. اما در حال حاضر درشرکت سپهر سفالین نیرومند این آجر در دو سایز استاندارد و در ابعاد 36*18*13 با فوم 5 سانتی متر و نیز ابعاد 18*16*13 با فوم 3 سانتی متر تولید و به بازار مصرف عرضه می شود.

 عایق بودن بلوک سفالی فوم دار

 میزان عایق بودن آجر سفالی فوم دار به دانسیته فوم و یونولیت مصرفی در آن بستگی دارد. یعنی هر چه دانسیته یونولیت بیشتر باشد عایق بودن آجر بیشتر می شود. زمانی که دیوار ساخته می شود در قسمت داخلی دیوار یک لایه فوم به صورت یکپارچه از جنس یونولیت به وجود می آید که به عنوان عایق صوت وحرارت ، ازیک طرف از  هدر رفتن انرژی گرمایی داخل ساختمان  جلوگیری می کند و  از طرف دیگر  به عنوان یک عایق صوتی عمل می کند واز انتقال سرو صدای بیرون محیط به داخل و بالعکس جلوگیری می کند و فضای داخل ساختمان به دور از هر گونه آلودگی صوتی می شود.  همچنین این لایه فوم به عنوان یک عایق ،در برابر گرمای تابستان و سرمای زمستان در برابر شرایط جوی مقاوم است . در تابستان ها از هدر رفت هوای خنک  داخل  ساختمان  و در زمستان از هدررفت گرمای داخل ساختمان جلوگیری می کند و در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

مزایای آجر سفال فوم دار  

  آجر سفالی فوم دار در برابر آتش سوزی بسیار مقاوم می باشد .
    نسبت وزن این آجرها به ابعاد آن کمتر است و همین امر باعث صرفه جویی در هزینه اسکلت ساختمان می شود .
    سرعت اجرای این آجرها بسیار بالا است و ابعاد این سفال ها معادل ۲ تا ۳ آجر لفتون است و به راحتی قابل نصب می باشد.
    این آجر به عنوان یک عایق صوتی و حرارتی عمل می کند و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. 
بهترین عایق صوت و حرارت هستند. آجر سفال  دارای شبکه های سوراخ دار است و هوا از آن سوراخ ها در جریان می باشد ،وقتی که سفال ها پشت سر هم قرار می گیرند و دیوار بالا می رود، این سوراخ ها مقابل هم قرار می گیرند و یک حالتی از خلاء در بین دیوار به وجود می آید که این خلاء خود ،بهترین عایق است . حالا اگر داخل سفال را به وسیله یونولیت  یا همان فوم پر کنیم ، آن را سفال عایق دار یا فوم دار می گویند که این عایق هم برای  صوت و هم برای حرارت عایق بسیار خوبی می باشد. 


قیمت آجرسفال فوم دار

قیمت آجر سفال فوم دار بسیار مناسب و مقرون به صرفه است . این آجرها دارای کیفیت مناسب و مرغوبیت بالا هستند و خریداران از این آجرها رضایت کامل دارند و در اصل می توان گفت قیمت این آجرها بر اساس تصویب تولیدکنندگان می باشد و فروشندگان بر اساس نرخ مصوبه حق فروش دارند .این محصول به راحتی در دسترس است و می توان آن را خریداری کرد.

سخن آخر

آجر سفال فوم داریکی از بهترین انواع  آجرهای سفالی می باشد که بسیار مقرون به  صرفه و کاربردی  می باشد و اجرای آن به سرعت انجام می شود. به همه دلایلی که در بالا ذکر شد ، یکی از انتخابهای بسیارخوب برای ساخت وساز و صنعت ساختمان سازی ، آجر سفال فوم دار می باشد که شرکت سپهر سفالین نیرومند با استفاده از بهترین مواد اولیه و با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته اقدام به تولید این محصول نموده است . شما می توانید برای مشاوره رایگان و خرید این محصول با کیفیت و کاربردی با شماره های زیر تماس حاصل فرموده و بهترین و باصرفه ترین خرید را انجام دهید . 

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم باقری           تلفن کارخانه : 03145711350

Top