مدیرعامل :   09133128506  -   09140326803     (آقای نیرومند)                                                

سبک ماکسیمالیسم در طراحی داخلی

سبک ماکسیمالیسم در طراحی داخلی

در دنیای طراحی داخلی دکوراسیون با واژه های متعددی روبرو می شویم. طراحی به سبک ماکسیمالیسم یکی از این واژه ها است. سبک ماکسیمالیسم همان طور که از نامش پیداست دقیقا نقطه مقابل سبک مینیمالیسم است. در بحث های قبلی در مورد سبک های مختلف طراحی داخلی از جمله " سبک مینیمال" صحبت کردیم. در مبحث پیش رو قصد داریم تا در مورد سبک ماکسیمال در طراحی داخلی مطالبی را عنوان کنیم. برای آشنایی بیشتر با این سبک از طراحی داخلی تا انتها با ما همراه باشید. آجر لفتون اصفهان

 

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

 سفال فوم دار اصفهان

سبک ماکسیمالیسم در واکنش به سبک میینیمالیسم به کار گرفته شده است. ماکسیمالیسم پر از طراحی ها، رنگ ها، تناژها و بافت های مختلف است. در این سبک می توانید برای طراحی داخلی فضای مورد نظر خود، از کلکسیون ها، آثار هنری، کتاب، نقش و نگار ها، گیاهان، رنگ های خاص و وسایلی که برای شما تداعی کننده خاطرات خوش هستند، استفاده کنید. حتی می توانید سبک های مختلف طراحی داخلی مانند بوهمین را با این سبک تلفیق کنید. به این ترتیب می توانید خانه ای با سلیقه مخصوص به خود را برای خود خلق کنید و از زندگی در آن لذت ببرید.

Max1

در سبک ماکسیمالیسم، نمای دکوراسیون به گونه ای طراحی و چیدمان می شود که پر از جنب و جوش و پویایی باشد. از تمام عناصر برای این نوع طراحی دکوراسیون در داخل ساختمان و فضایی مورد نظر استفاده می شود. در این سبک، تمام قسمت های ساختمان که بی رنگ و بی روح هستند با عناصر رنگارنگ، ابزارها و وسایل جذاب تزیین می شوند. دیوارهای سفید با استفاده از کاغذهای دیواری یا رنگ های نقاشی مخصوص ساختمان تزیین می شوند. در نظر داشته باشید که رنگ هایی که انتخاب می کنید لازم نیست به رنگ های سنتی اصلی و ثانویه محدود شوند. رنگ های دیگر مانند پاستل، متالیک و حتی سیاه وسفید همگی می توانند در یک طرح حداکثری گنجانده شوند. نکته کلیدی این است که رنگ های مختلف را به گونه ای ترکیب و هماهنگ کنید که ظاهری منسجم و هماهنگ ایجاد کند. این ممکن است شامل استفاده از رنگ های مکمل ( رنگ هایی که در چرخه رنگ مقابل یکدیگر قرار دارند) ، رنگ های مشابه ( رنگ هایی که در چرخه رنگ در کنار یکدیگر قرار دارند) یا ترکیبی از هر دو باشد.

البته باید توجه داشت که همه جزییات با دقت خاصی چیده شود تا از لحاظ بصری، جلوه خوبی داشته باشد و فضای خانه شلوغ و بی نظم دیده نشود. هرچند برای ما ایرانیان که به نقش و نگار معماری های سنتی و فرش ایرانی خو گرفته ایم این سبک و استایل آشنا است و این سبک می تواند برای ما بسیار مناسب باشد.

در این سبک، تابلوهای عکس، کلکسیون های با ارزش، مبلمان سلطنتی، گالری عکس دیواری، بافت ها و رنگ ها و... جایگاه مخصوصی دارند. شاید بتوان گفت جذاب ترین و شادترین نوع طراحی دکوراسیون در این سبک رقم می خورد.

ماکسیمالیسم در معنای تحت الفظی با نام "حداکثرگرایی" معرفی می شود. در نگاه اول، زمانی که با این نوع طراحی دکوراسیون برخورد می کنید شاید هیچ چیز با سلیقه شما ارتباطی نداشته باشد! در بسیاری از موارد، زمانی که افراد، این دکوراسیون را مشاهده می کنند نوعی درر هم ریختگی و بی نظمی را احساس می کنند. اما چنانچه با جزئیات بیشتری به این سبک نگاه کنیم، در حقیقت چیزی فراتر از بی نظمی را خواهیم دید.

 Maxi1

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم باقری           تلفن کارخانه : 03145711350

Top