مدیرعامل :   09133128506  -   09140326803     (آقای نیرومند)                                                

طراحی داخلی به سبک ترنزیشنال

طراحی داخلی به سبک ترنزیشنال

اولین قدم برای شروع طراحی داخلی، داشتن اطلاعات درباره انواع سبک های دکوراسیون است. چرا که سبک های مختلفی مانند "سبک آرت دکو"و "سبک میدسنتری" و... تفاوتهای بسیاری با یکدیگر دارند و هر شخصی باید با توجه به سلیقه و نیازهای خود یکی از آن ها را برای دکوراسیون منزل خود انتخاب کند. در مباحث قبلی در موررد بسیاری از این سبک های طراحی داخلی به طور مفصل صحبت کردیم. در این مبحث قصد داریم تا با یکی دیگر از این سبک ها با نام " سبک ترنزیشنال یا سبک انتقالی" بیشتر صحبت کنیم. برای آشنایی بیشتر با این سبک از طراحی داخلی، تا انتها با ما همراه باشید. آجر لفتون اصفهان

 

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

 سفال فوم دار اصفهان

سبک ترنزیشنال

این نوع دکوراسیون برای افرادی مناسب است که نمی خواهند خود را محدود به استفاده از یک سبک دکوراسیون کنند و در انتخاب وسایل و دکوریجات آزادی عمل بیشتری داشته باشند، مناسب است. سبک ترنزیشنال ممکن است در نگاه اول بسیار شبیه به سبک سنتی به نظر برسد، اما در حقیقت این دو سبک مانند هم نیستند. سبک سنتی بیشتر بر عناصر طراحی کلاسیک تکیه دارد. در حالی که سبک انتقالی یا ترنزیشنال تلفیقی از دو سبک مدرن و کلاسیک است. به عبارت ساده تر، سبک ترنزیشنال به نوعی حالت انتقال بین سبک سنتی و مدرن را نشان می دهد.

سبک انتقالی هنر ترکیب کردن است. یعنی اینکه این سبک ترکیبی از سبک سنتی و مدرن است که توانسته به نوعی یک تعادل سالم بین این دو سبک به وجود بیاورد. در سبک انتقالی ممکن است از متریال استفاده شده در سبک مدرن مانند استیل یا شیشه استفاده شود و در کنار آن از مبلمان مجلل با پارچه مخمل که مختص سبک سنتی است استفاده شود. در سبک دکوراسیون انتقالی از پالت رنگی نسبتا خنثی برای ایجاد حس آرامش استفاده می شود که در عین شیک و براق بودن، فضایی صمیمی و گرم را هم به وجود می آورد.

T11

فضاهای داخلی در سبک ترنزیشنال

همان طور که اشاره شد سبک ترنزیشنال یکی از سبک های پرطرفدار است. این سبک می تواند هم طرفداران سبک سنتی و هم طرفداران سبک مدرن را راضی نگه دارد. به همین دلیل این سبک از محبوبیت زیادی برخوردار است. در این قسمت به معرفی فضاهای داخلی در این سبک خواهیم پرداخت:

فضای نشیمن: برای فضای نشیمنی با سبک ترنزیشنال بهتر است از مبلمان معاصر با پارچه های سنتی استفاده شود. اما باید در نظر داشته باشید که مبلمانی انتخاب کنید که تلفیقی از دو سبک مدرن و سنتی باشد.استفاده از ترکیب مبلمان راحتی و کلاسیک که در طراحی آن خطوط منحنی و صاف به کار رفته باشد، توصیه می شود. برای حفظ تعادل از پرده های سنتی بسیار تجملاتی و یا مدرن خیلی ساده استفاده نکنید. پرده ای با خصوصیاتی مابین سنتی و مدرن می تواند گزینه مناسبی برای فضای نشیمن در سبک انتقالی باشد.

آشپزخانه: برای طراحی آشپزخانه به سبک ترنزیشنال باید توجه کنید که برای هر مورد سنتی که استفاده می کنید، یک المان مدرن نیز به طراحی خود اضافه کنید. این امر باعث هماهنگی در محیط می شود. زیرا همان طور که قبلا اشاره شد، نکته مهم در طراحی این سبک رعایت تعادل و توازن است.

اتاق خواب: اگر تخت خوابی سنتی و کلاسیک دارید، می توانید در کنار این تخت سنتی، از میز پاتختی مکعب و آباژورهای فلزی مدرن استفاده کنید. همچنین استفاده از کفپوش خنثی در دکوراسیون انتقالی توصیه می شود. برای کفپوش می توانید از چوب، سنگ، کاشی، سرامیک، موکت یا هر کفپوش خنثای دیگری استفاده کنید.

 

T1

ویژگی های مهم سبک دکوراسیون ترنزیشنال

  • استفاده محدود از لوازم جانبی
  • استفاده از مراکز هنری تاثیرگذار در طراحی
  • مبلمانی با خطوط منحنی و صاف
  • استفاده از طیف رنگی خنثی و ملایم مانند رنگ های کرم، خاکستری،سفید و آبی آسمانی
  • استفاده از عناصری مانند چوب، شیشه، پارچه، فلز و استیل

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال: اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                               

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                          

تلفن کارخانه : 03145711350 

 

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم باقری           تلفن کارخانه : 03145711350

Top