مدیرعامل :   09133128506  -   09140326803     (آقای نیرومند)                                                

توضیحاتی در مورد نمای رومی 2

توضیحاتی در مورد نمای رومی 2

در نماهای سیمانی چون هیچ حالت چینشی وجود ندارد، پس در نتیجه کل فشار یا وزن متریال روی یک نقطه متمرکز نمی شود. نحوه اجرای نمای سیمانی به صورت پاششی هست بنابراین کل وزن متریال روی یک نقطه نیست و روی کل بدنه ساختمان پخش می شود. در اینجا دیگر با خطر سقوط متریال، مانند نمای سنگی، مواجه نیستیم. در مبحث قبلی با عنوان " توضیحاتی در مورد نمای رومی " در مورد نمای سیمانی رومی ساختمان توضیحات مختصری ارائه شد. در این مبحث قصد داریم تا استفاده از این نوع نما را برای ویلا و آلاچیق مورد بررسی قرار دهیم. پس تا انتها با ما همراه باشید. آجر لفتون اصفهان

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال:اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                                

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                           

تلفن کارخانه : 03145711350 

نمای رومی برای ویلا

ازجمله عوامل مهمی که خط و ربط سبک طراحی و کلیت طرح را مشخص می کند، مواردی مانند هزینه، خواسته کارفرما، ساختمان های همجوار، اقلیم محل پروژه، ضوابط و... هستند که مثلا مشخص می کنند، شما یک نمای رومی سیمانی ویلا را به عنوان خط فکری طراحی و اجرا در پیش بگیرید یا سبک ها و روشهای اجرای دیگری به عنوان انتخاب نهایی شما قرار گیرد. امروزه نمای سیمانی کلاسیک برای طراحی ویلا نیز بسیار رایج و پرکاربرد شده است. نماهای سیمانی باید به درستی طراحی و توسط افراد کاربلد اجرا شود. نماهای سیمانی کلاسیک دارای سطحی یکدست و در الب موارد سفید و ماتی هستند. به دلیل ظاهر زیبای نماهای سیمانی کلاسیک و هزینه پایین تر آن، این نماها میان کارفرمایان از محبوبیت بالایی برخوردار است و امروزه در بسیاری از شهرهای بزرگ برای طراحی نمای بناها به خصوص برج های لوکس و یا طراحی ویلاهای لوکس از نمای سیمانی کلاسیک استفاده می کنند.

Vila.roomi

نمای رومی برای آلاچیق

معمولا آلاچیق ها را در فضاهای سرسبز یا جاهایی که در معرض تابش نور خورشید قرار دارند، نصب می کنند. آلاچیق ها را به عنوان سایه بان مورد استفاده قرار می دهند. بسته به سلیقه فرد و نوع کارکردی که مدنظر مخاطب است می توان از آلاچیق های سقف باز هم استفاده کرد. حیاط ویلا، باغ، باغچه، نواحی ساحلی و... جاهایی هستند که آلاچیق ها کاربرد بیشتری در آن ها دارند.

یکی از پرکاربردترین آلاچیق ها، آلاچیق سیمانی رومی است. این نوع آلاچیق اکثرا در ابعاد بزرگ ساخته می شود و دارای شکوه و زیبایی و جلوه ی بسیار زیادی است. آلاچیق سیمانی رومی الهام گرفته از معماری کلاسیک روم است و اکثرا سقف های گنبدی شکل دارد. این آلاچیق ها بهترین انتخاب برای محوطه سازی ویلاهای با نمای کلاسیک و رومی هستند. این آلاچیق ها به دلیل طراحی خاص خود، جایگاه مخصوصی را در دل معماران و علاقمندان به معماری کلاسیک به دست آورده است. از مهمترین ویژگی های این آلاچیق ها می توان به این نکته اشاره کرد که آلاچیق سیمانی رومی در شکل ها و فرم های مختلفی قابلیت اجرا دارند.

آلاچیق یکی از بهترین گزینه ها برای اجرا با متریال نمای سیمانی است که با سیمان و ماسه با پودر تشکیل می شود. با استفاده از جوشکاری به هر ابعاد و شکلی، آلاچیق سیمانی را در هر جای ساختمان می توان اجرا کرد. بهترین و لاکچری ترین آلاچیقها با سیمان انجام می شود که باعث زیبایی زیادی در نمای آلاچیق می شود. استفاده از نمای سیمانی در آلاچیق کارایی بالایی دارد، چرا که هم در حیاط و محوطه و هم در بالای بام ساختمان اجرا می شود. هم چنین یکی از راه هایی که به زیبایی دوچندان این آلاچیق ها کمک می کند، نورپردازی حرفه ای این آلاچیق ها است که در شب جلوه ی خیره کننده ای را به وجود می آورد.

Alachigh.roomi

images 1 آدرس مرکز فروش کارخانه آجر وسفال:اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                                

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                           

تلفن کارخانه : 03145711350 

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم باقری           تلفن کارخانه : 03145711350

Top