مدیرعامل :   09133128506  -   09140326803     (آقای نیرومند)                                                

نکات مهم در بازدید ملک ( قسمت سوم )

نکات مهم در بازدید ملک ( قسمت سوم )

خرید ملک همیشه یک چالش بزرگ برای همه افراد بوده و هست. اینکه بتوانیم با بودجه ای که در دست داریم، بهترین انتخاب را برای محل زندگی خود داشته باشیم یکی از دغدغه های بزرگ افراد است. هر کس با توجه به نیازها، سلیقه و بودجه خود، نوعی از ساختمان را ایده آل می داند. در دو قسمت قبلی مقاله با عنوان " نکات مهم در بازدید ملک ( قسمت اول ) " در مورد ویژگی های محله و کوچه ملک مورد نظر صحبت کردیم. سپس در مقاله "نکات مهم در بازدید ملک ( قسمت دوم) " در مورد ویژگی های داخل ساختمان و قسمت های مشترک با همسایه ها بحث کردیم. در این قسمت سعی داریم تا نکات مهم در بازدید ملک، داخل ساختمان و واحد مورد نظر را مورد بررسی قرار دهیم.امیدواریم با در نظر گرفتن همه این نکات بتوانید بهترین انتخاب را برای یک خانه ایده آل و با آسایش و آرامش بیشتر داشته باشیم. همراهی شما تا انتهای مقاله باث خوشحالی ما خواهد شد. آجر لفتون اصفهان

 

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                                

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                           

تلفن کارخانه : 03145711350 

آشپزخانه

از آنجایی که خانم های خانه دار، زمان زیادی را در آشپزخانه صرف می کنند، نورگیر بودن آشپزخانه سبب می شود احساس بهتری هنگام کار داشته باشند. همچنین برای خانواده های پرجمعیت تر و دارای روابط فامیلی بیشتر، داشتن آشپزخانه بزرگ می تواند یک ضرورت باشد.در نتیجه اندازه آشپزخانه باید با نیازهای خانواده هماهنگ باشد. داشتن کابینتهای مناسب و جادار نیز یکی دیگر از مواردی است که در هنگام بازدید ملک باید به آن توجه داشت. حین بازدید از ملک حتما دقت داشته باشید که اتصالات مربوط به سینک ظرفشویی، ماشین لباسشویی، اجاق گاز و پکیج یا آبگرمکن به درستی و در جای مناسبی تعبیه شده باشد تا زمان نصب این وسایل با مشکل مواجه نشوید.

Ashpazkhane

سیستم سرمایش و گرمایش

در هنگام بازدید از ملک، سیستم سرمایشی و گرمایشی را به طور کامل بررسی کنید. استفاده از سیستم های برقی در شهرهائی که تعرفه مصرفی برق کمی ندارند می تواند در ماه های بسیار گرم یا بسیار سرد سال، جیب شما را به راحتی خالی کند و شما را با مشکل هزینه مواج کند. اگر ملک مورد نظر از کولر آبی یا بخاری استفاده می کند، حتما از مناسب و باز بودن مجاری آنها مطمئن شوید. سیستم سرمایشی و گرمایشی نامناسب علاوه بر آزارهایی که در فصول سرد و گرم برای شما دارد، هزینه های بالایی را می تواند روی دست شما بگذارد.

نورگیر بودن ملک

وجود نور طبیعی کافی درون یک خانه می تواند بسیار مفید باشد. نور طبیعی و روشنائی خانه، هم برروی خلق و خو و روحیه افراد اثر مثبتی می گذارد و هم از نظر زیبائی شناسی و نیاز کمتر به مصرف برق می تواند مفید باشد. هنگام بازدید از ملک برای خرید، سعی کنید یک بار در ظهر ویک بار در هنگام غروب از خانه بازدید کنید. در این صورت نورگیری خانه را می توانید به خوبی تماشا کنید. بهترین نورگیری را ابتدا ملک های جنوبی و سپس ملک های شمالی دارند.

 Noor

کف پوش

یکی از قسمت های مهم هر ملکی، جنس کف پوش استفاده شده در آن است. هر کف پوشی روش های شست و شو، مراقبت و ظاهر متفاوتی دارد. در مورد مزایا و معایب جنس های مختلف مورد استفاده برای کف پوش ساختمان باید اطلاعات زیادی داشته باشید تا بتوانید با دید بازتری برای خرید خانه اقدام کنید. در مورد جنس های مختلف کف پوش علاوه بر ظاهر آن، باید به نحوه نگهداری و مراقبت از آن هم توجه کرد. بعضی از کفپوش ها نیازبه مراقبت های خاصی دارند. بعضی از این مراقبت ها، بسیار هزینه بر هستند. پس برای کف پوش ساختمان به این موارد هم باید توجه کرد.

 Kafpoosh

بالکن

قسمت بالکن در آپارتمان ها می تواند نقش مهمی ایفا کند. در صورتی که بالکن در کنار آشپزخانه باشد می تواند کمک بزرگی برای پخت و پز باشد. همچنین بالکن می تواند به محلی برای پرورش گل و گیاه تبدیل شود. علاقه مندان به گل و گیاه می توانند  از بالکن به عنوان محلی برای پرورش  آنها استفاده کنند. بالکن گاهی می تواند نقش یک کمد یا انباری کوچک را نیز برای خانه شما بازی کند.البته باید توجه داشت که تبدیل بالکن به کمد یا انباری از بیرون ساختمان منظره بدی ایجاد نکند. پس هنگام بازدید ساختمان از محل و متراژ بالکن مطلع شوید و ببینید آیا این بالکن می تواند نیاز و انتظار شما از یک بالکن را برآورده کند یا نه؟!

Balkon

دیوارپوش ها

جنس، رنگ و کیفیت دیوارپوش یک خانه تاثیر زیادی بر افرادی که وارد آن ملک می شوند دارد. در حال حاضر دیوارپوش هایی که قابل شستشو نیستند محبوبیت زیادی ندارند و سختی زیادی را برای مالک یک ساختمان دارند. شما می توانید با داشتن اطلاعات لازم در مورد انواع دیوارپوش از جزئیات جنس دیوار پوش ها مطمئن شوید تا بعد از خرید ملک مجبور به تغییر دیوارپوش ها نشوید و به این صورت در هزینه های خود صرفه جوئی کنید. دیوارپوش یک منزل مسکونی، یکی از مهم ترین المان های تشکیل دهنده نما و زیبایی آن ساختمان برای ساکنین و مهمان ها است که باید جدی گرفته شود. دیوارپوش ها نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی منزل دارند. جنس های مختلف دیوارپوش برای سبک های مختلف چیدمان می تواند استفاده شود. هر جنس دیوارپوش برای یک سبک از چیدمان مناسب تر است. پس باید به این نکات نیز توجه کافی داشت.

 

images 1 آدرس مرکز فروش:اتوبان معلم( اصفهان - شاهین شهر) بعد از پل هوایی گز به سمت اصفهان اولین فرعی

مدیرعامل: 09133128506   -09140326803(آقای نیرومند)                                                

تماس جهت هماهنگی: 09925431742 ( خانم باقری )                                                                                           

تلفن کارخانه : 03145711350 

نقشه گوگل

درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر سفالین نیرومند با داشتن سالیان زیاد تجربه در امر تولید و فروش انواع آجر و ارائه مشاوره به تمام هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت خود را موظف میداند که نسبت به مشتریان عزیز بهترین ها را فراهم و در کمترین زمان درخواست مشتری ارسال گردد.    جهت هماهنگی: 09925431742   خانم باقری           تلفن کارخانه : 03145711350

Top